2733
2739
امضات...فکرکردم نوشتی همسر سابقت عشقته    

الان برم عوض کنم همه میگن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان برم عوض کنم همه میگن

اره عوض کن  

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
2728
2740
برو همون کاری که گفتم توتنظیمات انجام بده 

منم همین مشکلو دارم الان رفتم دیدم تو تنظیمات چیزی نیست به اسم گروه میشه اسکرین بزاری لطفا که تیک کجا رو برداریم

من از دستشون اصلا نمیرم باز کنم تلگرامو

😶😶😶
ممنون میشم اسکرین بزاری  چون اینجوری که گفتین نبود

اول برنامه تلگرامو باز کن 

روی سه خط گوشه بزن بعد برو روی قسمت تنظیمات خالی ، تنظیمات تلگرامو انتخاب نکنی، بعد که زدی روی تنظیمات خالی گزینه ای به نام حریم خصوصی و امنیت هست انتخاب کن ، بعد گروه ها رو انتخاب کن، بعد نوشته چه کسی میتواند مرا به گفتگوهای گروهی دعوت کند؟ بجای همه میتونی مخاطبین رو فقط انتخاب کنی و حتی میتونی از قسمت افزودن استثنا که نوشته هرکسی که دوست داری به گروه دعوتت کنه رو فقط انتخاب کنی