2733
2739
کدوم شهری گلم؟ نگه داری هیچکدوم سخت نیس؟؟؟رسیدگیشون

سگ که من اصن باهاش میونه خوبی ندارم

غذاشو همه چیش با شوهرمه

خروس هم بخاطر پسرمه که خیلی باهاشون سرگرم میشه طفلیا کاری ندارن فقط صبح به صبح غذا میخوان و عصر هم بهم تخم مرع میدن🤩

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم نگه داریش تو خونه سختت نیس؟ یا خرید واسش

نه گلمممم جای مخصوص داره فقط ت این اوضاع بی تاب شده 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهری گلم؟ نگه داری هیچکدوم سخت نیس؟؟؟رسیدگیشون

اهان راستی قناری هم یکی دارم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
وای اره صداش هم ارامش خاصی ب ادم میده متاسفانه من شرایطش رو ندارم که اکواریوم بگیرم

آره خیلی آرامبخشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

گربه پرشین دارم عشقمه ولی حواست باشه حیون خونگی واقعا مسولیت داره نمیشه خسته شدی ردش کنی بره بهت وابسته میشن اندازه یه بچه کار داره تو این دوره هزینه نگهداریشونم کم نیس گربه ها نازو ملوسن غرور دارن عاشقشونم ولی برعکس همه که میگن وفا نداره گربه من بشدت وابستمه نباشم افسرده میشه غذا نمیخوره فقط گربه خصوصا پرشین مو زیاد میریزه مبلو فرشم چنگ میزنه رو وسایلت حساسی نیار

2740

ای ننه😭😭😭❤️❤️❤️❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اره اینا چ گناهی کردن بی زبونا

میبرم بیرون شبا چون اگه خسته نشه همه رو جمع می‌کنه همسایه ها اذیت میشم شبا میبرم با هم میدویم خسته بشه میارمش خونه 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
گربه پرشین دارم عشقمه ولی حواست باشه حیون خونگی واقعا مسولیت داره نمیشه خسته شدی ردش کنی بره بهت واب ...

وای گلم منم دقیقا قصد خرید گربرو دارم

یا پرشین یا اگزوتیک

اره ب منم همه همینو میگن ولی من قبول ندارم گربه هم حساسه نسبت ب صاحبش

نه راستشمن عاشق گربه هام مطمنم پشیمون نمیشم

راستی عزیزم بعد واکسن هم باز موهاش خیلی ریزش داره؟

تیارا هستم  
2706