2733
2734
عنوان

میگم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 208 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخوام بابا اه 😂😂😂😂معیارام و نداره 😁

فقط يكيشو نداره ديگهه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

🙄سردرد گرفتم کرونا نداشته باشم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
شیکمش باید صدای تنبک بده  این معیار اصلیمه ک مجهوله و من ریسک نمیکنم😁

من ا كجاا بدوونم صداي چي ميده راضي هستي برم تست كنم؟؟😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
جووون بریم قبلش بهت گرمی میدم قشنگ تنشات ازاد شه    

😐😐

منتظر يه جواب ديگه بودم

من یا.یا هن عکسی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
@آیسایا     نمیترکونن بیام برات تعریف کنم😂😂😂میبینی؟

اره اه 

@tina_am   دست ب لایکت خوبه ننه 😁

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
حرص نخورین بیاین چیپس و پنیر بخورین 

نوش 😍

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2706