2733
2734
عنوان

میگم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 208 پست
مينويسن ارث پدر ما دست نازنينه😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکسه چ زشششته    

از پروف تو زشت تر؟  

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
با تمامه كاربري هاشون ميان گزارش ميزنن خل چلا

یاللعجب   

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2731
وا عزیزم الکی هچ وقت گزارش نمیزنم کم پیش بیاد خیلی چیز +۱۸باشه میزنم

تورو نميگه عزيزم

بعضيارو ميگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
وا عزیزم الکی هچ وقت گزارش نمیزنم کم پیش بیاد خیلی چیز +۱۸باشه میزنم

ن شمارو نگفتم‌گلم

درمورد چی بود؟؟؟

مصاحبه با نازنین

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2740
از پروف تو زشت تر؟    

پروف ب این قشنگی

پروف ب این قشنگی

اره خیلی قشنگه

پروف ب این قشنگی

ناموسا پروفايلت زشته😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706