2752
2739
عنوان

چله عظیم قرن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14488 بازدید | 1100 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من چله زیارت عاشورا گرفتم ب حاجتم نرسیدم چله عظیم قرن ک جای خود داره 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
ببخشید متوجه منظورتون نشدم؟!!

در کل وقتتونو هدر ندین خدا اگ بخواد بده با یه صلوات هم میده و اگ نخواد بده هر کاریم بکنین حاجت نمیده اینکارا وقت تلف کردنه من الان ک یادم میفته سه ساعت از وقتمو هرروز با دعا و گریه میگذروندم خیلی عذاب میکشم 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
در کل وقتتونو هدر ندین خدا اگ بخواد بده با یه صلوات هم میده و اگ نخواد بده هر کاریم بکنین حاجت نمیده ...

عقاید هرکسی به خودش مربوطه و منم با اینکه مخالف حرف های شما هستم اما دوست ندارم شما رو ناراحت کنم💕

اتفاقا امروز یه سخنرانی رو شنیدم که میگفت اگر خدا حاجتتون رو دیر میده شاید به خاطر اینکه دوست داره  بیشتر صداتونو بشنوه به هر  حال با راز و نیاز کردن با خدا کسی چیزی رو از دست نمیده و مسلما خدا هم دعا های بندگانش و بی نتیجه نمیزاره 💞

عقاید هرکسی به خودش مربوطه و منم با اینکه مخالف حرف های شما هستم اما دوست ندارم شما رو ناراحت کنم💕 ...

گلم من حتی اتفاقای بدتری هم ب سرم اومد اگ خدا حرفامو میشنید اون بلاهارو برام نازل نمیکرد من همیشه چله میگرفتم نماژام سز وقت بود دعا میخوندم هرروز سر غذا خداروشکر میکردم من عاشقانه خداروپرستش میکردم ولی وقتی ی چیزی میخواستم علاوه بر اینکه بهم نمیداد کلی اتفاقای بدتری هم برام میفتاد الان ی ساله دیگ از خدا هیچی نمیخوام اززندگیم حذفش کردم و تازه ب ارامش رسیدم بله هر کسی یک نظری داره و قطعا هیشکی نمیتونه یکی دیگ رو قضاوت کنه 

گلم من حتی اتفاقای بدتری هم ب سرم اومد اگ خدا حرفامو میشنید اون بلاهارو برام نازل نمیکرد من همیشه چل ...

بله من جای شما نبودم و شاید اصلا شرایطتون رو درک نکنم

اما ‌براتون آرزو بهترین ها رو آرزو میکنم💛💚💖💜💙انشاءالله خدا حکمتشو هرچه زود تر واستون آشکار کنه🌸💞💕