2737
2739
عنوان

تو اشپزی چه سوتیایی دادین تاحالا😬

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 57 پست
یعنی عاشق شدی؟اگ شدی بگو هیه اولموشام اگرم نشدی بگو یخ اولماموشام😅

مرسی  عزیز دلم...من خودم از طرف پدرم تورکم اما چون مادرم فارسه و با خانواده ی پدریم زیاد رفت و امد نداریم من هیچی تورکی نمیفهمم...  بابام خیلی گاهی ازم دلخور میشه... به هرحال لطف کردی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواستم رنگینگ درست کنم بعد پودر قتد نداشتیم 

گفتم اشکالی  نداره قندو میکوبم بعد الک میکنم رو رنگینا 

بعد با قوطی روب دو بار کوبیدن تو سر قند سر سومین بار کل روبا بخش شود رو درو دیوار 🤕

فلافل درست کردم همه خوردن میگفتن تلخــه

منم گفتم چرا دروغ میگین اه باز دارین ایراد میگیرین 

خودم خوردم دیدم واقعا تلخه گفتم عه نخودش حتما تلخ بوده سمی بوده نخودا

چند روز کل خانواده فکر میکردن چرا فلافل من تلخ شده 

یه روز مامانم داد زد پودر خردل چرا تموم شدهههه؟؟من که تازه خریده بودم 

اونجا بود که یادم اومدم ای دل غافل من بجای آرد نخود 

پودر خردل ریختم تو مواد فلافل😁😁

لطفا لایک نکـنیـد 🐻🍭🍫🍓🐣
2728
منم یه بارتو خورشت خلال رب انار ریختم اولین بارم بود درست میکردم دیدم یهو سیاه شد مثل فسنجون سریع ری ...

😂😂😂😂ایول

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
میخواستم رنگینگ درست کنم بعد پودر قتد نداشتیم  گفتم اشکالی  نداره قندو میکوبم بعد الک میک ...

به گوشت کوب اعتقادی نداری کلا😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
فلافل درست کردم همه خوردن میگفتن تلخــه منم گفتم چرا دروغ میگین اه باز دارین ایراد میگیرین  خ ...

😂😂😂به به

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740

چندبار تعریف کردم.من اشپزی اصلا بلد نبودم در حد سوسیس تخم مرغ😃تا چند وقت اول یا همسرم خودش درست میکرد یا دستور پخت میداد که اینجوری کن.چند وقت بعد عروسی دوستم دعوت کردم خونمون چون دوست صمیمیم بود میدونست من چیزی بلد نبودم قبلا تشویقم کرد که افرین نسیم چه پیشترفتی کردی چقد غذات خوشمزه شده😂یهو من خندم گرفت گفتم من درست نکردم محمود درست کرده😃به شوخی به همسرم میگفت هنوز دیر نشدها میتونی پسش بفرستی

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
آره یه بار مهمون داشتم و دست تنها بودم میخواستم برای 10نفر برنج بزارم بجای نمک شکر ریخته بودم🤭🙊🤓خ ...

واای برنج شیرین شده بود ینی؟😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
فلافل درست کردم همه خوردن میگفتن تلخــه منم گفتم چرا دروغ میگین اه باز دارین ایراد میگیرین  خ ...

خوشم میاد مثل خودمی مقاومت میکنی😂😂منم فورا بهم برخورده بود که چرا میخواد الکی ایراد بگیره😐😂

2706