2733
2739

بچه 3 ماهم ی چشمش کوچیکتر از اونیکیه ..الان متوجه شدم ی گوششم کوچیکتر از اون یکیه ..دارم از غصش میمیرم..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم صلوات فرستادم براش ان شالله ک چیزی نیست فقط خطای دیده

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2740

منم دخترم چشمش یخورده اینطور بود . خوب شد

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
هم پسرم اينجوري بود هم دخنرم الان خوب شدن 

تو رو خدا چطوری بودن....چشمش یا گوشش؟؟

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
بنظرم براي منم همون دو سه ماهگي اوجش بود بعدا كم كم خوب شد اتفاقا هي  به همه ميگفتم چرا اينجوري ...

دیگه بریدم 6ر بار نگاه چشماش میکنم از زندگی سیر میشم

2706