2737
2734

سلام ممنون که صدا کردید من اینقد غرقذر مشکلاتم که حاجتم فقط ظهور حضرت نمیتونه باشه....

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
سلام ممنون که صدا کردید من اینقد غرقذر مشکلاتم که حاجتم فقط ظهور حضرت نمیتونه باشه....

عزیز جان متأسفم برای شرایط سختی که دارید💖 اما با ظهور  مولا تمام مشکلات من و شما برطرف میشه💐

ان شاءالله خدا گره از گرفتاری تون باز کنه براتون یه تسبیح صلوات میفرستم🙏🌺

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@saadaat     @پرندگان     @مامانبزرگپانیذ     @درمسیرخدا &nb ...

سلام عزيزم.من صدتا ميفرستم.ممنون❤❤🙏🙏

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2728