2737
2734
عنوان

خسته ام خستههههه دیگه بریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 25 پست
چی بگم عزیزم چه جوابی بدم😞 دلم‌پره غمه غم که یکی دوتا نیست

عزیز دلم انشالا هر چی صلاح و مصلحت هستش برات اتفاقا بیفته😍😍😍

میشه برای برآورده شدن حاجت دلم صلوات مهمونم کنید؟🌷🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه چشم

عزیزم زن داییم ده سال بچه دار نمیشد یروز اتفاقی ی زن بهش گفته ختم سوره یاسین بردار 40شب بین نماز مغرب عشا بخون 39شب بخون و بگو وقتی به حاجتم رسیدم اون یک شب رو هم میخونم... و نذرکن.... می‌گفت شروع کردم به ختم سوره هنوز یک هفته نشده بود فهمیدم دوماهه حاملم.... می‌گفت بخاطر استرس هایی ک داشتم فکرمیکردم نامنظم شده و. دیده حالش بد شده آزمایش بارداری مثبت شده... می‌گفت تا4ماهگی اصلا داییت اصلا باورش نمی‌شده همش می‌گفته ممکنه اشتباه شده باشه. ب کسی نگی حامله ای تا5ماهگی ب هیچکس نگفته بودن.. الانم همون بچه زن داداشمه 

2742
عزیزم زن داییم ده سال بچه دار نمیشد یروز اتفاقی ی زن بهش گفته ختم سوره یاسین بردار 40شب بین نماز مغر ...

چه خوب عزیزم

منم خیلی اعتقاد دارم از امروز میخونم

شماهم بردار این ختم رو من هرکس اینجا بگه بچه دار نمیشم بهش این ختم رو میگم انشالله شماهم جواب بگیری ...

۳ سال تقریبا😞

حتما باید بین نماز معرب و عشاباشه 

2740
۳ سال تقریبا😞 حتما باید بین نماز معرب و عشاباشه 

زن داییم میگفت من اینجوری خوندم شماهم روی ی برگه جدول بندی کن 40تا تقسیم کن هرشب ک خوندی ی خونه رو تیک بزن ک یادت نره.. و آخرشم 100تا صلوات از نیابت ابوالفضل العباس هدیه به مادر گرامیش ن حضرت ام البنین کن مطمئن باش جواب میگیری،،،، شاید حکمت این بوده ک تاپیک بزنی و من بگم بهت این ختم رو و جواب بگیری ان‌شاءالله 

زن داییم میگفت من اینجوری خوندم شماهم روی ی برگه جدول بندی کن 40تا تقسیم کن هرشب ک خوندی ی خونه رو ت ...

عزبزم دارم.میخونم برام دعا کن خیر ببینید انشالا 

خیلی درمانده ام

عزبزم دارم.میخونم برام دعا کن خیر ببینید انشالا  خیلی درمانده ام

ایشالله جواب میگیری چرا ایقد ناامیدی آخه.... ی دفتر کوچیک تمیز هم بردار هرشب توش بنویس من میدونم ب زودی مادر میشم خدایا.... کائنات خیلی زود جوابتو میدن