2737
2734
عنوان

تالاسمی مینور در بارداری !!! تروخدا یه لحظه بیاین .......

| مشاهده متن کامل بحث + 3742 بازدید | 46 پست
قرص اهن از هفته شانزده  مشکلی نداره عزیزم ؟  چه نوعی بخورم ؟

ببین اهن خونت اوکیه شما فقط مشکلات تغذیه ای داری ولی بنظرم دکترت باید اهن رو بگن بخور یانه شما فقط تغذیه ت رو خوب کن سعی کن حتما با دکترت تماس  بگیری بالاخره باید مسیولیت پذیرباشه تلفنی که میتونه کمک کنه

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
الان خود دکترتون گفتن شما تالاسمی مینور هستین؟

نه  به منشیش پیام دادم 

گفت دکتر پرسیده که مگه ازمایشهای ازدواجتون مشکلی داشته ؟ 

گفتم همسرم مینور بود اما خودم مشکلی نداشتم 

دیگه جوابمو نداد 

اصلا نگفت این ازمایشت کمتر از نرماله که خداقل من توی این دو ماه تقویت میکردم 

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا خیرت بده عزیزم  چقد حرفات آرومم کرد  خدا ازت راضی باشه ❤️❤️  حالا فقط نگران ...

اره الان بیشتر حجم گلبولهای قرمزت کم شده و زودتر از عمرشون دارن ازبین میرن ینی هی داره بدنت خون سازی میکنه بس حتما باید تقویت کنی ولی صدرصد بادکترت تماس بگیر منشی ج نمیده؟سعی کن گوشت رو بصورت ابپز بخوری مخصوصا اب استخون خ تاثیرداره میگم اب استخون چون خ مقویه و به رشد جنین مخصوصا استخونا کمک میکنه تونستی سنجد زیاد بخور به رشد جنین تو این وضعیتت کمک زیادی میکنه

ببین اهن خونت اوکیه شما فقط مشکلات تغذیه ای داری ولی بنظرم دکترت باید اهن رو بگن بخور یانه شما فقط ت ...

ممنون از راهنماییت دوست خوبم 

خیلی خیلی لطف مردی تجربیاتت رو‌در اختیارم گذاشی ❤️🌹💓🦋

2728
نه  به منشیش پیام دادم  گفت دکتر پرسیده که مگه ازمایشهای ازدواجتون مشکلی داشته ؟  & ...

ببین مینور بودن یه چیز ارثیه شما اگه مینور باشی ازهمون بچگیم ازمایش میگرفتن مثبت میشد واینکه اگه مینور بودی اصلا اجازه ازدواج نداشتی باشوهرت که مینوره فک کنم تالاسمی بتارو گفته اون مسیول ازمایشگاه که تو ازمایش عقد هم ازلحاظ بتا تالاسمی همه رو میسنجن مطمینم الفا نیستی  اگه الفا هم باشی شوهرت بتاس و شما الفا باز هم 25 درصد مشکل ممکنه براجنین پیش بیاد ولی اگه یه ازمایش چندماه پیش داشته باشی مثلا قبل سقط کامل میتونم بگم داری یانه

ممنون از راهنماییت دوست خوبم  خیلی خیلی لطف مردی تجربیاتت رو‌در اختیارم گذاشی ❤️🌹💓🦋

نه بابا خواهش میکنم اصلا استرس نگیر که سمه برات بنظرم  تقویت کن و منتظر تماس دکترت باش اصلا هم نگران نباش چون هم ازمایشگاهها خ اشتباه میکنن هم پزشکااحتمالا دکترت بخاد دوباره ازمایش بدی

نه بابا خواهش میکنم اصلا استرس نگیر که سمه برات بنظرم  تقویت کن و منتظر تماس دکترت باش اصلا هم ...

ممنون عزیزدلم ازمایش قبل از سقط رو پیدا میکنم برات میفرستم بازم یه دنیا ممنون 💓💓💓

وای خدا از زبونت بشنوه  مطمئن باشم ؟  پس چرا ام سی اچم زیر نرماله ؟

مطمعن باش عزیزم چون من خودمم مینورم و از همون اول میدونستیم ک مینورم ...بازم برلی اینکه خیالتون راحت بسه از دکترتون بپرسین و اینکه اینجا یخانمی هستن ک دانشجوی پزشکین میتونی ازیشون هم بپرسین

@صبر    

2738
منو تگ کرده بودن دیدم ازمایشتو مشکلی نداره واقعا نمیفهمم چرا همچین چیزی گفته!

منم دقیقا ازاین تعجب کردم بنده خدا مشکلی نداره یه کم باید تقویت کنه فقط بخاطر بارداری

مطمعن باش عزیزم چون من خودمم مینورم و از همون اول میدونستیم ک مینورم ...بازم برلی اینکه خیالتون راحت ...

مرسی عززززیز دلم خیلی لطف کردی 

دارم پیگیری میکنم ولی با حرفاتون خیلی آروم شدم 

صبح همش گریه میکردم نگران نی نی بودم  ممنونم ازت ❤️💓💐🌹😘

منو تگ کرده بودن دیدم ازمایشتو مشکلی نداره واقعا نمیفهمم چرا همچین چیزی گفته!

ممنون از راهنماییتون عزیزم 

خیالم راحت شد  😍❤️🌹💝💓خیلی خیلی نگران بودم 

منم دقیقا ازاین تعجب کردم بنده خدا مشکلی نداره یه کم باید تقویت کنه فقط بخاطر بارداری

😘😘😘😘❤️🌹💓💝👑

2706