2737
2734

نه

کسی ک برا سلامتیش ارزش قائل نیست نمیتونه برا منم ارزش قائل باشه

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل بزرگی نیس برام عشقم گاهی وقتا ک اعصابش خورده میکشه اونم قرار گذاشتیم نکشه چون واسه ریه هاش ضرر داره همین

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
2738
اگه همه چیش خوب باشه و سیگارهم گاهی بکشه اونم جلو من نکشه اره الانم خواستگار دارم موردخوبیه بعضی وق ...

سیگار کشیدن با اینکه کلااا سیگاری باشه فرق داره. سیگاری بده ریه‌هاش به فنا میرن 

ولی بوی سیگار عالیه 😍من خودم دوس دارم

باز یکی تاپیک زد همه مخالفت کردن اخ و پیف کی میخواین از این کارتون دست بردارید؟؟؟اگه دلیلش فقط سیگار کشیدن باشه معلومه که ردش نمیکنم چون سیگارو میشه ترک کرد چیزای مهم  تری هست

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

نه چون بوی سیگار باعث سردرد شدیدم میشه 

مردی ک با سیگار اروم بشه تا با زنش ب درد زندگی نمیخوره

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706