2733
2734
خودتم اینجوری نتیجه گرفتی

عزیز من برا بارداری مشکلی نداشتم اینو من از یه جای خیلی معتبر شنیدم. زندایی و خواهر خودم با این روش تنبلی شون برطرف شد و بعدچن سال نی نی دار شدن. اگه امتحان کردی و جواب گرفتی بهم خبر بده خیلی خوشحال میشم

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
تنبلیت شدید بود؟ چه علائمی از تنبلی تخمدان واشتی

آره خیلی..

یادم نیست.فقط میدونم هرماه هرماه پریود نمیشدم و کلی مکافات تا پریود شم صورتم پر از جوش شده بود ورم کرده بودم درد تخندون داشتم فولیکول نداشتم یااگه بددن رشد نمیکردن بساطی بود آخرشم دکتر و بیخیال شدم حامله شدم الانم بار دوم ناخواسته حاملم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من همه اینا الکیه فقط خواست خدا مهمه.. من این ماه فقط ورزش کردم الانم بی بی چکم مثبت شده ولی هنوز نرفتم ازمایش هیچ علائمی از بارداری ندارم فقط سینه هام و زیر شکمم درد میکرد که تقریبا اونم کم شده.. همش میگم نکنه کیستی چیزی باشه... بازم راضیم ب رضای خدا.. هر موقه خودش صلاح بدونه میده

اگه تو دلی داری و دنبال سیسمونی با قیمت مناسبی یا لباس واسه نی نیت میخای یه سر ب پیجم بزنkarma.kids.99
عزیز من برا بارداری مشکلی نداشتم اینو من از یه جای خیلی معتبر شنیدم. زندایی و خواهر خودم با این روش ...

ممنون گلم ..باشه خبرت میکنم برام دعا کن

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2728
بنظر من همه اینا الکیه فقط خواست خدا مهمه.. من این ماه فقط ورزش کردم الانم بی بی چکم مثبت شده ولی هن ...

عزیزم چه ورزشی کردی وزن هم کم کردی؟؟

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
عزیزم چه ورزشی کردی وزن هم کم کردی؟؟

ورزشای هوازی .. نه من وزنم زیاد نبود فقط ی جا خوندم واس تنبلی تخمدان خوبه انجام دادم

اگه تو دلی داری و دنبال سیسمونی با قیمت مناسبی یا لباس واسه نی نیت میخای یه سر ب پیجم بزنkarma.kids.99

اول از همه نگرانی رو ازخودت دور کن من خودم تنبلی تخمدان شدید داشتم جوری که یه بار ۹۰ روز طول کشید تا پریود شم 

من هم داروهای شیمیایی مثل کلوموفین ودوفاستون خوردم ولی اون موقع وزنم ۷۸ بود ولی تصمیم خیلی خیلی جدی به لاغر شدن گرفتم وبه ۵۸ رسیدم وتو دوران لاغر کردن وورزش سنگین باشگاهیم اصلا اقدام نکردم چون ترسیدم بچه دار شم نفهمم سقط شه بعد از اینکه لاغر شدم پریودم کاملا منظم شد وماه بعد حامله شدم البته اون داروهارو هم مرتب خوردم الان هم نی نیم دوسالشه 

اصلا نگران نباش  تو قطعا حامله میشی 

2740

من هم تنبلی دارم شدید سه چهارماه ی بار پریود میشدم.  پیاز درمانی فقط پریودمو منظم کرد ولی بازم فولیکول نداشتم. دو سال باردار نشدم بعد رفتم دکتر از این قرصها که روز پنج پریودی شروع میشه تا ده روز میخوری داد اسمشو یادم رفته بعد یه امپولم زدم همون ماه باردار شدم. گیاهی خیلی چیزی مصرف کردم هرچی فکرشو کنید ج نداد. الانم بدون دارو و هیچی بار دوم ناخواسته باردار شدم هنوزم نامنظمه