2737
2739
چقد دنیا کثیفه...من تا سالش هرشب با گریه میخوابیدم یه شب خودش اومد تو خوابم وبهم لبخند زد داشت از در ...

عزیزم

.شما هم عین منی دقیقا مث من بیقرار و نا اروم

منم همش خوابشو میبینم...

پری شب بهم تو خواب گفت چرا داری گریه میکنی

من ک نمردم..

سر خاکم گل نرگس بکارین...

خدابیامرز گل خیلی دوسداشت

بعد بهم گفت غصه نخور من جام خوبه

دخترامو ببوس از طرف من 😢😢😢😢😢😢

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم مهربون...مرسی منم برای آرامش حالتون صلوات میفرستم

قربونت برم عزیزم زنده و سلامت باشی 💙

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
عزیزم .شما هم عین منی دقیقا مث من بیقرار و نا اروم منم همش خوابشو میبینم... پری شب بهم تو خواب ...

وای مو به تنم سیخ شد...چشام خیسه😭😭براشون فاتحه میخونم و برای ارامش شما و خانوادش صلوات میفرستم..الهی بمیرم چقدر حتما دلتنگ دختراشه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2731
خودت باز قلق خونوادت دستته یجوری راضیشون کن کوتاه نیااصلا چون بعدا حسرت میخوری زندگی کردن باعشق وا ...

بخدا خیلی سختی کشیدم منو مجبور ب زندگی اجباری کردن تن ندادم بخاطر همین خیلی سرزنشم میکنن😪ولی من فقط اونومخام تا ابد.اون ی شهر دیگس منتظریم وضع خب بشع

مرسی گلم انرژی مثبتی انشالع خوشبخت شین شما برام دعا کن♥️

هیچ کاری بی حکمت نیست
وای مو به تنم سیخ شد...چشام خیسه😭😭براشون فاتحه میخونم و برای ارامش شما و خانوادش صلوات میفرستم..ال ...

خدانکنه ممنون عزیزم من ک هرثانیه چشام خیسه

الانم همه حرفامو با گریه براتون تایپ کردم

مرسی ک حرفامو گوش کردین باهاتون درد و دل

کردم آروم شدم یخورده .. زنده و سلامت باشین

خدانکنه ممنون عزیزم من ک هرثانیه چشام خیسه الانم همه حرفامو با گریه براتون تایپ کردم مرسی ک حرفامو ...

همچنین شما

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2740