2733
2734
عنوان

شماروخدا کمکم کنین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 99 پست
این چیزا تو ھمہ ی روابط ھست شاید اونم ھمین فکرارو بکنہ پیش خودش بجای نالہ کردن برو باھاش بدون اشک و ...

اولش بدون اشک و... باهاش صحبت کردم اما واقعن دیدم حرفاش راسته 

میگه قسم خوردم که ازت متنفرم و خودتم میدونی وقتی ک قسم بخورم جونمم بره نمیزنم زیر قسمم😔

این چیزا اول زندگی پیش میاد بعدا میشه تجربه کتاب بخون زیاد فکر نکن عصبانی بوده یچیزی گفته ولی مطمن ب ...

بهش گفتم معذرت میخام ببخشید 

ولی اون اصن بازم میگه دوست ندارم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولش بدون اشک و... باهاش صحبت کردم اما واقعن دیدم حرفاش راسته  میگه قسم خوردم که ازت متنفرم و ...

نمیدونم عزیزم من بازم تنھا کاری ک از دستم ساختس  دعا کردنہ وگرن توصیہ زیاد کردم ☺☺

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
2731
میخام طلاق بگیرم برم 😔

این حرفو نزن عزیزم چندروز سرسنگین باش ولی وقتی اومد آشتی پسش نزن حیفه بخدا زندگیتو سر هیچی خراب نکن 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
عزیزم مگه زندگی رقابته ٔتا اینجا فهمیدم شما اصلن درکی از دوست داشتن ندارید ن شما ن همسرتون چون دوست ...

فک میکنم من قبلن روی این جور موارد حساس نبودم اگر هم بودم با دلیل و منطق و گذاشتن خودم به جای اون حلش میکردم اما خب اون چون خودش اینطوری هست منو مثل خودش کرد

این حرفو نزن عزیزم چندروز سرسنگین باش ولی وقتی اومد آشتی پسش نزن حیفه بخدا زندگیتو سر هیچی خراب نکن& ...

خیلی خوردم کرد خییلی منو شکست 

اگرهم برگرده مثل قبلش من خودم یه جوریم 

نمیدونم درک میکنی منو یا نه!!!

2740

دختر خوب هیچکس تو زندگیش بدون مشکل نیست باید بلد باشی مدیریت کنی که تکرار نشه شوهرت خوشحال بوده که خانوادشو دعوت کردین رفتار اشتباه شما زده تو ذوقش اینقدرم فکر نکن این چیزا تو زندگیه خیلی از ماها پیش اومده فردا صبح که بیدار شدی سکوت کن چون دیگه معذرتخواهی کردی باید اون بیاد سمتت ولی زیاد کشش ندین که کینه بیفته تو دلتون 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
خیلی خوردم کرد خییلی منو شکست  اگرهم برگرده مثل قبلش من خودم یه جوریم  نمیدونم درک میکنی ...

آره درکت میکنم ولی درست میشه باید بهش بگی دیگه این حرفارو نزنه