2737
2734
عنوان

چی کار کنم مامان بابام بهم گیر ندن

| مشاهده متن کامل بحث + 12898 بازدید | 111 پست
بچه چه دختر چه پسر باید به قوانین خونه احترام بزارن . منم دختر بزرگ بشه اجازه نمیدم بعضی از کارارو ا ...

حالا نمیدونم حجاب شما چطوره ولی بزار حجابش خودش انتخاب کنه 

شما اگ دخترامون روزی دوست پسر داشته باش بهش گیر میدی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازادی تو جوان ها بد معنی شده . من خودم اجازه داشتم برای درس و دانشگاه هر جا برم .ولی هیچ وقت یادم نم ...

شایدم حرف شما درست باشه 

شاید اگر مادر بشم روزی اینارو درک کنم 

ولی از نظر من دوستی با جنس مخالف مشکلی نداره 

2731
حالا نمیدونم حجاب شما چطوره ولی بزار حجابش خودش انتخاب کنه  شما اگ دخترامون روزی دوست پسر داشت ...

مهم اینه تو چه سنی باشه . یا طرف چقد سنش باشه مطمئن باش زیر ۲۲ سال این اجازه رو بهش نمیدم تا خودش لطمه  نخوره اخه اکثر پسرا فقط دل دخترا رو میشکنن. خواهرانه بهت میگم شیشه قلبتو به هیچ پسری نده تا ادم درستش پیدا بشه 

شایدم حرف شما درست باشه  شاید اگر مادر بشم روزی اینارو درک کنم  ولی از نظر من دوستی با ج ...

دوستی  از نظر منو تو با اون پسر فرق میکنه . مردا فقط تو تعهدی که رو کاغذه حساب میکنن غیر اون .خیلی نامردن . الان که خودت میبینی چقد خیانت . یا چه بلاهایی سر دخترا میاد به مامانت حق بده نگرانت باشه 

دوستی  از نظر منو تو با اون پسر فرق میکنه . مردا فقط تو تعهدی که رو کاغذه حساب میکنن غیر اون .خ ...

اره درست ولی اون پسری که رفیق من اصلا دنبال رابطه و این حرفا نیست شاید دست همه و بگیرم و هم دیگر دوس بکنیم ولی اصلا دنبال رابطه جنسی نیست 

تا حالا هم نشده باهم بد حرف بزنه یا به احترامی بکنه

2738

دختر باش . قرتی باش . خوب بپوش و ارایش کن ولی تو خونه خودت . تو مهمونی . ولی بیرون میری گوهر وجودتو نمایش نزار . بزار ساده باشی  حالا شکل دوستات نباشی . حتما باید ی وجب از ساق پات دیده شه . یا حتما  ساق بند پات دیده شه .  منم ساق بند میبندم ولی بیرون میرم زیز شلوارمه اصلا دیده نمیشه .حتی بیرون میرم رژمو کم رنگ میکنم. بخدا کمتر تو دید باشی راحت تری عزیزم 

دختر باش . قرتی باش . خوب بپوش و ارایش کن ولی تو خونه خودت . تو مهمونی . ولی بیرون میری گوهر وجودتو ...

اخه هم قشنگ هم مد که مچ پا معلوم باشه 

اخه اینجوری هم نباشن رفیقام مسخره میکنن

2706