2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شنیدم میگن پول کی اند درسته  خودشون میان واسه تعویض پوشک  اتاق vip داشتید  ببخش ...

خواهش میکنم بله اتاقم vipبودب شوهرمن گفته بودن۷تومن همونودادحتی پرستاراشیرینی هم نمیگرفتن پوشکم خودمون تعویض میکردیم یعنی مامانم لباس بچه نبرخودشون میدن بهت

ساک بچه هم بهتون دادن  موقع زدن بی حسی چیزی حس کردید  دکترتون زیر میزی هم گرفت

ساک دادن یه مای بی بی کامل برای بچه دادن باپوشک برای خودم دکتری ک بی حسی زدمن اصلا نفهمیدم دردیه سرسوزنم نداشت نه دکترم نگرفت زیرمیزی

2740
ساک بچه هم بهتون دادن  موقع زدن بی حسی چیزی حس کردید  دکترتون زیر میزی هم گرفت

اول ک میخوای بلندشی بعدزایمانت بهت چایی وعسل وسوپ میدن فرداشم کمپوت فلاکسم نبرچایی سازمیدن بهت

واقعا خدا خیرتون بده انقدر استرس دارم که خدا میدونه یکی هست که کمکم کنه مرسی

ببین اصلااسترس زایمان نداشته باش بخدامن انقدرمیترسیدم ک نگووقتی نوبت زایمانم شده بودمیلرزیدم وقتی دکتربی حسی اومدگفتم دکتریواش بزن خندیدبعدرفت گفتم کجامیره گفت زد دیگ اصلانفهمیدم یه دفعه پایین تنم داغ شدجوری بی حس میشی ک اصلانمیفهمی فقط لذت ببرصدای بچتومیشنوی ومیبینیش عالیه زایمان الکی استرس داشتم

از پمپ درد هم استفاده کردید؟ 

ن دکترم گفت نیازی نیست منم نگرفتم واقعاهم نیازی نبودفقط اولش ک بلندمیشی یکم درد داره بعدفرداک مرخص میشی انگارنه انگارزایمان کردی

شما رو چند روز نگه داشتند من شنیدم بعضی از بیمارستان‌ها به خاطر کرونا زود ترخیص میکنند

ن همون یه روزنگه میدارن تواین بیمارستان اصلاکرونایی نیست قبل ورودبه بیمارستان تست میگیرن ازت ملاقاتیم نمیزارن