2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ گفتی دقیقااا حالمون چقدرررر بهتر بود چقدر خوب بود واقعا     یادش بخیررر خدا رحمت کنه ...

سلامت باشی اون روزا همه چیزش فرق داشت ی بوی دیگه داشت 

نوروزهاش ماه رمضون هاش همه چیزش شب یلداش متفاوت بود 

ازینکه تکرار نمیشه سخت غمگینم

الانم با دخترخاله هام جمع میشیم هممون ی کوچولو داریم 

ولی اون زمونا اصن ی بوی خاصی داشت 

2731
سلامت باشی اون روزا همه چیزش فرق داشت ی بوی دیگه داشت  نوروزهاش ماه رمضون هاش همه چیزش شب یلدا ...

دقیقاا دقیقااا

حال و هوامون یه جور دیگه بود

واقعی بود

حال دلمونم خوشتر بود

ما عوض شدیم یا دنیا عوض شد ؟

با خودم درگیرم...

یاد وقتایی میوفتم که صدای ماشین بابام از تو کوچه میومد

بدو بدو میکردم که برسم سریع کیفو وسایلشو بگیرم

میدونی دلم خیلی تنگ شده 

از ابان ندیدمش

دلم واس غر زدنای مامانم تنگ شده.که هر روز میگفت کیمیااااا این موهای صاب مردتو بباف .خونه شده کارخونه پشم

دلم واس دعواهام با داداشم تنگ شدع که همو ب قصد کشت میزدیم

دلم چاس دورهمی خاله هام .ک غیبت همرو میکردیم.و معتقد بودیم که ارع فقط ما خوبیم

دلم واسه خرید رفتنای دونفری.من و مامانم تنگ شده.

شوهرم همونی که میخواستم.ولی از خانوادم دورم

همه چی زندگیم عالیه

ولی من خونه پدریمو میخام

الان ک دارم مینویسم گریه میکنم بغض کردم

عجیب یاد گذشته ها افتادم عجیب

دقیقاا دقیقااا حال و هوامون یه جور دیگه بود واقعی بود حال دلمونم خوشتر بود ما عوض شدیم یا دنیا ع ...

نه چون وقتی پای صحبت مامان و بابامم میشینم اونام میگن قدیم خیلی خوب بود 

نمیدونم انگار که ربطی ب دنیا نداره ازدواج ک میکنی وارد مسئولیت و ی دنیای دیگه میشی بچه م میاد که دیگه مسئولیت هزار برابر 

یاد وقتایی میوفتم که صدای ماشین بابام از تو کوچه میومد بدو بدو میکردم که برسم سریع کیفو وسایلشو بگی ...

آخ عزیزززم☹

واقعا خونه ی پدری رو با هیچ جا نمیشه عوض کرد

خاطراتش یه چیییز دیگه ان!!

حسش و همه چیزش فرق داره با بقیه

امیدوارم توهم زودتر خانوادتو ببینی❤❤❤

با خودم درگیرم...
2738
آخ عزیزززم☹ واقعا خونه ی پدری رو با هیچ جا نمیشه عوض کرد خاطراتش یه چیییز دیگه ان!! حسش و همه چیز ...

کاشکی همون دختر بچه های شیطون تو خونه باباهامون بودیم

کاش هیچوقت بزرگ نمیشدیم

قربونت برم عزیز دلم⁦❤️⁩

من که هفته ای یکی دوبار میرم تو گذشته کلی هم اشک میریزم

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!