2737
2734
عنوان

حرف شوهرم شرم برانگیزه?

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 45 پست

نه عزیزم منظوری نداره 

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در‌ مورد خواهر خودش گفته دیگه  این چیزیه ک همه مردا شاید متوجهش بشن ولی شوهرت با صدای بلند فکر ...

اره اون خیلی سادس همه چی ب زبونشه

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
2728

چشم داره خب میبینه😓

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

رو حساب هیزی و بد چشمی نذار گلم چون اونا ناموس خودش هستن، ایشون دقتش بالاست رو اطرافیان. اکثرا مرد و زن هم نداره رو متوجه تغییرات بیشتر میشن. حساس نشو 

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

وا چه اشکالی داره خاهر برادرن ها

زیادی حساس شدی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2740
اره اون خیلی سادس همه چی ب زبونشه

ببین عزیزم شوهر هممون این چیزها رو میبینن و حتی تو ذهنشون آنالیز هم میکنن😅 فقط به زبون نمیارن که قضاوت نشن. خیالت راحت

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

یاد خودم و نامزدم افتادم

یه بار گفتم سینه هام قرینه نیستن

رفته بود از خواهرش پرسیده بود برا توام قرینه نیست.البته خواهرش متاهل بود و بچه شیر میداد..خواهرشم گفته بود داداش دیگه پررو نشو 😲😤😤😤😤😂😂😂😂😂😂😂

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

کسی که نظر داره تعریف می‌کنه ایراد نمیگیره ترسیده تو هم مثل خواهرش بشی😂

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
2706