2733
2734
عنوان

بیمارستان توی کرج برای زایمان تو این شرایط

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 44 پست
خب خداروشکر میشه وقتی ب سلامتی فارغ شدن بگین ک از لحاظ رسیدگی خوبه یا ن؟بیاین بگین ک چطور بوده 

سلام عزیزم قرار بود بهتون در مورد بیمارستان تخت جمشید برای زایمان خبر بدم خاله م زایمان کرد از لحاظ بهداشتی خیلیییییییییییییی رعایت میکردن میگفت هر دقیقه تمام اتاق ضدعفونی میکردن از همه جهت راضی بود از رسیدگی پرستارا بگیر تا نظافت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم قرار بود بهتون در مورد بیمارستان تخت جمشید برای زایمان خبر بدم خاله م زایمان کرد از لحاظ ...

عزیزم میشه از خالت بپرسی هزینه زایمانش چقدر شده؟ و اینکه بیمارستان چه چیزایی به خودش ونوزاد داده؟میترسم برم بیمارستان بپرسم .تلفن هم جواب نمیدن

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏
2728
عزیزم میشه از خالت بپرسی هزینه زایمانش چقدر شده؟ و اینکه بیمارستان چه چیزایی به خودش ونوزاد داده؟میت ...

خانومی پرسیدم دقیق هزینه بیمارستان با اتاق خصوصی صبحانه و ناهار بییمار و همراه شد ۴۳۰۰ ی دست لباس نوزاد و مادر دادن ی ساک دادن ک توش ی جفت دمپایی و قاشق چنگال و لیوان بود 

میگفت بخاطر کرونا پرستارا گفتن که ابسردکن برایی چایی نمیدیم خودتون فلاکس ابجوش بیارین.

امیدوارم مفید بوده باشه.

خانومی پرسیدم دقیق هزینه بیمارستان با اتاق خصوصی صبحانه و ناهار بییمار و همراه شد ۴۳۰۰ ی دست لباس نو ...

ممنونم عزیزم خیلی  هم مفید بود🙏🙏❤ .فقط شرمنده بپرس بهش پتو نوزاد  دادن یا نه؟من نخریدم گفتم شاید بیمارستان بده .اگه نمیدن خودم بخرم. بعدش بیمه داشتن که انقدر کم در اومد براش؟

2740
نه بیمه نداشتن  باشه میپرسم

ممنون عزیزم .ببخشید مزاحم شدم . واقعا تو این شرایط سخته برم بیمارستان بپرسم .میخوام بدونم چیا ببرم‌البته پتو نخریدم .میگم اگه میدن دیگه نخرم .

سلام عزیزم قرار بود بهتون در مورد بیمارستان تخت جمشید برای زایمان خبر بدم خاله م زایمان کرد از لحاظ ...

خیلی خیلی ممنونم ک اطلاع دادین..جسارتا طببعی زایمان کردن یا سزارین؟میشه هزینه اشم بگید لطفا

سلام عزیزم الان بهش پی ام دادم پرسیدم  اره بیمارستان پتو نوزاد دادن

خب خداروشکر .مرسی عزیزم دستت درد نکنه. ببخش زحمت دادم بهت🙈😘😘