2733
2739

یه دونه پیاز رو رنده کن با یه قاشق عسل قاطی کن قبل حموم بیس دیقه بزار رو موهات بمونن.یکی دیگه هم من شنیدم سیاه دونه رو اسیاب کنی با روغن زیتون تا ۱۰روز بزاری جای تاریک بعد دیگه شب قبل حموم بزن ب موهات صبحش برو حموم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم  خودت امتحان کردی؟

ن داداشم موهاش ریخته بود دختر همسایمون گفت این کارو کنید خوب میشه الان بهتر شده برا خودشم ک کچلی مو داشت هم دکتر رفت گفته بود برا هورموناته بهش قرص داد اینا هم استفاده کرد تا الان برگشته

2740
ماسک آب برنج چه جوریه؟

برنج میخوای واسه دم بزاری ابی ک میخوای ابکش،کنی رو دور نریز موهاتو باهاش بشور خواهرم استفاده میکنن خیلی راضیخ البته برنج شمال

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..

خواهش میکنم گل بانو بعد یه چیزی من موهام خیلی میریخت مامانم گفت چن موت گیسشون کن الان چن ماهه بعد حموم ک خشک شدن روغن ارگان میزنم و گیسشون میکنم دیگه ن نمیکنم تا حموم بعدی خیلی بهتر شدن بلندم شدن قبلا ک باز میزاشتمشون خیلی موخوره میگرفتن الان خیلی خوب شدن البته قبلا دانشگاه هم بودم غذای دانشگاه میخوردم ک بی تاثیر نیس 

2706