2737
2734
متاسفانه اشنای دلسوزی وجود نداره . کلا شاید خیلی ها قسمت نباشه ازدواج کنن

اتفاقا قسمت همه هست فقط راهها فرق داره. ببین ظاهرت چطوره مثلا اصلا حلقه و زیورالات ننداز. توجمعها یجور حرف بزن که همه بفهمن مجردی مثلا مامانم گفت ...بابام میگه...

کلاسای مختلف ثبت نام کن.گلاب بزن به صورتت شاداب شه.

جاهای مختلط برو.

تورهای روزانه ثبت نام کن برو

به پسرا با لبخند نگاه کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ب طلسم باور دارید؟ اخه خودش میگه زن عموش واسه داداشش اومده بود خواستگاری اینا قبول نکرده بودن ...

خب وجود داره . اصولا ادم خرافه ای نیستم. درمورد طلسم و این چیزا اطلاعات کسب کردم . البته نه اینکه حالا هرچی شد تو ذهنم ربطش بدم ولی چون زنعمو خودم با خانواده ما دشمنی داشت و من ی مدت هرچی خاستگار واسم میومد ،پسره دیگه نمیومد رفتیم پیش ی نفر ک قبولش داشتیم . نه دعانویس و این چیزا . ی آقایی بود ادم باطن دار و علوم غریبه بلد بود . گفت عاره ی چیز کوچیکی حس میکنم و بعدش ک باطلش کردیم دیگه اون اتفاقا نیوفتاد . البته مجردم هنوزم . ولی روند خاستگاریام طبیعی شده . هنوز کیس مناسبمو پیدا نکردم

یعنی ازسایت همسریابی ؟  نمیدونین دفاتر ازدواج چجوریه جریانش ؟؟

بله.سایت همسریابی و دوستیابی

فقط میدونم یه دفتر ازدواج تو یوسف اباد بود.البته اون خانم سنش بیشتر بود شما سنت کمه

بعضی مساجدم خوبه.

2731
خداروشکر.این هم خاست خداوند بوده وگرن اعتماد کردن توی اینترنت خیلی سخته .. همشهری هستین ؟

آره من همشهری میخاستم بعد شهرهای دیگ هم خواستگار داشتم ولی راه دور مدنظرم نبود به خاطر همین رفتم تو سایت ،حتی قبل این شوهرمم ،ی خواستگار دیگ هم از سایت اومد برام خیلی هم میخاست ولی به دلم ننشست 

من تازه خیلی از دوستام اینطوری ازدواج کردن وراضین،مهم شناخت بعد آشنایی نه نوع آشنایی 

خداروشکر دوست عزیزم.. تحقیقات بعدش مهم ترههه ب نظرم ک طرف چیکارست واقعا .. شاید خدا خاسته اینم راهیه... ولی من میترسم ازین راه واخرش ک ایا خوب بشه نشههه

2740