2737
2734
چ خوب کجایه کرجین؟

محمدشهر یه محل به نام کوی بهار البته فامیلای خودمونن

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
فردیسم عزیزم

اهااونجاهاخوبه ماهم این ماه اثاث کشی داریم دنبال خونم سمت فردیس ملارد مارلیک توام مثل من دوستی چیزی نداری ؟چندسالته؟

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم شما ١٩سالته و دنيات خيلي رنگيه ولي اين اقا تقريبا همه پولاي پس اندازشو به باد داد و خيلي وعده هاي دروغين بهم داد من ديگه فرصتي ندارم 

فكر ميكنم اونجاها شرايط اقتصادي بدتره اره؟اجاره خونه ؟تاكسي و ...

همه جهان تن است و ايران دل💙
منم کرجم کجای کرجی؟

من کمالشهر اماماه دیگه اثاث کشی دارم میرم سمت فردیس ملاردمالیک دعاکنین ی خونه خوب پیداکنم شماغریبی کرج ؟شماکجای کرجین؟

2728
اهااونجاهاخوبه ماهم این ماه اثاث کشی داریم دنبال خونم سمت فردیس ملارد مارلیک توام مثل من دوستی چیزی ...

خواهشا قید ملارد ومارلیک بزن البته مارلیک اولاش خوبه دیگه اخرش که سمت سراسیابه افتضاحه

2738
خوبه گلم

عالی خونه هاشم ارزونه

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
خوبه گلم

مثلا خونه ۱۰۰ متری ۲۰ میلیون ماهی ۳۰۰ تومن رهن میگرن جاده مستقیم به مهرشهر داره به همه جا راه میخوره

عزيزم شما ١٩سالته و دنيات خيلي رنگيه ولي اين اقا تقريبا همه پولاي پس اندازشو به باد داد و خيلي وعده ...

اره موادغذایی گرون تاکسی همینطور خونه هاشم گرونه 

2706