2737
2734
شما خندی؟

من اونروز ۵۰۰تا گفتم  الان یکسرمیگم مثلا اشپزخونه کارمیکنم میگم براحاجتم نه برا بخشش گناهام ورد زبونم شده ازصبح تاشب میگم یاد مادرشوهرم میفتم میگم اروم شم.

کلا ۳۰ هزارتا باید بگی چون یکجا گفتنش سخته اینجوری تقسیم کردن روزی هزارتا ۳۰روز میشه ۳۰هزارتا

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا بچه ها یه سوال غیر مرتبط با تاپیکم داره بنظرتون با این اوضاع کرونا بانکا وام میدن؟؟؟میخایم وام خرید مسکن برداریم ذهنمو درگیر کرده این موضوع😭😭😭😭

واسه فروش خونه هم خوبه؟؟؟

اوهووم.ما ی خونه ای داشتیم خیلی وقت بود برای فروش گذاشته بود ب قیمت خیلی پایین چون طبقه سوم بود بدون اسانسور.بعدچندماه تقربا ب دو سه برابر اون قیمت فروختیم خودمم باورم نمیشد

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
اوهووم.ما ی خونه ای داشتیم خیلی وقت بود برای فروش گذاشته بود ب قیمت خیلی پایین چون طبقه سوم بود بدون ...

بهار ناز مام مشکل شمارو داریم خونمون طبقه چهارمه خیلی شیکو نو سازه ها اصلا ریالی خرج نداره متراژش خوبه خودشم تمیزه ریالی خرج نداره ولی آسانسور نداره میترسم بفروش نره اینقد سره این موضوع ذهنم درگیره ها شبا وسط خوابم یادم میفته از خواب میپرم به امام حسین ۴۰ روز واقعه خوندی شما خونتون بفروش رفت؟

2738
بهار ناز مام مشکل شمارو داریم خونمون طبقه چهارمه خیلی شیکو نو سازه ها اصلا ریالی خرج نداره متراژش خو ...

اره چهل شب خوندم.کدوم شهرین

حتمابایدشب باشه؟

نمیدونم من اولی رو شب خوندم برای فروش خونه.دومی رو همینجوری خوندم برای پول و رزق و روزی بعد همون موقع ها یکی از دوستام پول لازم داشت خونه شو شرایطی بهم پیشنهاد کرد.ک اصلن پولم نمیرسید ولی خداروشکر جور شد

مشکلت چیه عزیزم

تکواژ جان فقط دعا کن ما این خونمونو بتونیم بفروشیم یه خونه خوب بگیریم درسته اینجا خیلی خوبه بزرگه ولی بنا به دلایلی باید از اینجا بریم😔😔😔💔💔💔فکرش دیوونم میکنه شبا از خوابم میپرم