2733
2739

دخترم نزدیک دو سالشه چندتا کلمه فقط میکع 

باید بره گفتار درمانی؟

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره همه کاری میکنه فقط حرف نمیزنه  کامل متوجه میشه

خدا روشکر نه زیاد نترس راه میوفته موز بهش نده تخم کفتر خوبه تخم بلدرچین هم خوبه خیلی باهاش کار کن آهنگ بخون خیلی تاثیر داره

از یه جایی به بعد اگر نری خری  
2740

دخترم اولین کلمه رو ۷ ماهگی گفت آااااببب یعنی نه بابا نه ماما آب😀😂اخه تو گرمای خوزستان بیرون بودیم.ولی تا ۱ سال و نیم قشنگ جمله میبست ۲ سالگی حرف میزد از ۲ سال و چند ماه شعر میخوند اما پسرم تا همین ۲ ۳ ماه پیش که دو سال ۴ ماهش بود تقریبا کلمه کلمه فقط حرف میزد الان جمله میبنده اما چپ و چوله .پسر خواهر شوهرم ۳ سال و نیمشه اینطور جمله میبنده .میخوام غذا.روشن کنم پنکه

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

آخه یه دفه حرف نمیزنن ک بگم از چند سالگی الان پسرم یک سالشه ماشالله از ۵ماهگی بابا ماما د د، بده اینارو شروع کرد الانم که یک سالشه حدود ۱۴ یا ۱۵ تا رو میگه ولی دخترم از ۷ماهگی شروع ب کلمه گفتن کرد

بچهااااا پسرمن 21ماهش راه نمیره😶😶😶

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
خدا روشکر نه زیاد نترس راه میوفته موز بهش نده تخم کفتر خوبه تخم بلدرچین هم خوبه خیلی باهاش کار کن آه ...

موز بَده من هرروز به دخترم موز ميدم اخه اصلا غذا نميخوره فقط ميوه دوست داره 

2706