2737
2739
عنوان

نشت مایع مغزی از بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 19884 بازدید | 219 پست
قشنگ سرتو خم کرد حالت سجده نیم ساعت بمونی؟ 

نه عزیزم سی تی اسکن عکس گرفتن از صورتم تو يه دستگاه میری اونجوری. فقط دکتر تو مطب بهم گفت خم شو انگار میخای بند کفشت زد ببندی ببینم آبش چطوره نیومد اون موقع 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میترسم خیلی نکنه بمیرم  😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

ای جانم. خدا نکنه...

نه برو سی تی اسکن اتفاقا خیلی خلوته...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نه عزیزم سی تی اسکن عکس گرفتن از صورتم تو يه دستگاه میری اونجوری. فقط دکتر تو مطب بهم گفت خم شو انگا ...

بنظرم حالا یه جراح مغز و اعصاب خیلی ماهر برو چون تشخیصش کار هر کسی نیست. اونوقت کلا از بچگی تا حالا سرت ضربه نخورده؟ یا خدایی نکرده تصادفی چیزی یا از جایی بیفتی؟ 

میشه برای خونه دار شدنم دعا کنید 😊🥲
2728
ای جانم. خدا نکنه... نه برو سی تی اسکن اتفاقا خیلی خلوته...

شوهرم نمی‌بره خودش پرستاره میگه کرونا میگیری اونجا.... دکتر مغز و اعصاب هم الان نیس به کی نشون بدم جوابش رو. 

بنظرم حالا یه جراح مغز و اعصاب خیلی ماهر برو چون تشخیصش کار هر کسی نیست. اونوقت کلا از بچگی تا حالا ...

9 سال پیش داشتم می دویدم پیشونیم به پله خورد باز ست 4 تا بخیه زدن. 

واییییییی نه دیوونه اصلا اینجوری نیست اصلا استرس نگیر 

من یه آدم استرسی هستم هر روز یه مریضی پیدا میکنم از خودم بخاطر همین شوهرم میگه زود گذره اینم میره اهمیت نده میگم این به کله م ربط داره. البته نوار مغز گرفت دکتر تو اون معلوم نمیشه 

2740
شوهرم نمی‌بره خودش پرستاره میگه کرونا میگیری اونجا.... دکتر مغز و اعصاب هم الان نیس به کی نشون بدم ج ...

چرا دکترها الان دیگه کار میکنند

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من یه آدم استرسی هستم هر روز یه مریضی پیدا میکنم از خودم بخاطر همین شوهرم میگه زود گذره اینم میره اه ...

نه نوار مغز نشون نمیده 

میشه برای خونه دار شدنم دعا کنید 😊🥲
من یه آدم استرسی هستم هر روز یه مریضی پیدا میکنم از خودم بخاطر همین شوهرم میگه زود گذره اینم میره اه ...

الهی...

خب خودت برو چی کار به همسرت داری؟

همین کارو کردم وقتی دکتر حلق و بینی هم رفتم اونم گفت سینوزیت داری. الانم شوهرم میگه از سینوزیته

نه حتما برو متخصص مغز و اعصاب

2706