2737
2734
عنوان

اگه مادرشوهرتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای..چجورییییی

در حین رابطه ندیدمون ک....ما بخاطر اینکه مادرشوهرم میترسه دوسه شبه پیشش میخابیم دیشب شوهرم رابطه خاست منم گفتم زشته یهو مامانت بیدارمیشه ولی شوهرم گوشش بدهکارنبود گفت پس پاشو بریم اونطرف هیچی دیگه رفتیم...

ولی بعد ک برگشتیم مادرشوهرم بیداربود و مارو دید ک داریم میاییم از اون یکی ساختمون😭😭😭🙈🙈گفت نگرانتون شدم فکر کردم حالتون بد شده

حالا من خجالت میکشم باهاش رودرو بشم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
2731
در حین رابطه ندیدمون ک....ما بخاطر اینکه مادرشوهرم میترسه دوسه شبه پیشش میخابیم دیشب شوهرم رابطه خاس ...

نبابا چیزی نیست ک...

کاربر جدید نیستم...متاهلم و عاشق همسرم ک منو از همه غم های دنیا نجات داد❤
در حین رابطه ندیدمون ک....ما بخاطر اینکه مادرشوهرم میترسه دوسه شبه پیشش میخابیم دیشب شوهرم رابطه خاس ...

اه بابا بیخیال نامزد منم گردنمو کبود کرده بود همه دیدن خودم متوجه نشدم تو آینه نگا کردم گفتم حتما حشره زده .نه خجالت کشیدم نه چیزی 

2738

وای من هنیشه بدنم کبوده بازوام که همیشه دوسه تا کبودی روشه همیشم تاب میپوشم داییو پدرشوهر مادر شوهرو جاریو همه و هنه کبودیامو میبینن همیشه😂😂😂

یه دف پدرشوهرم به شوهرم گفت انقد این طفلیو گاز نگیر😂😂😂

حرفت سنگین بود واقعا 😂😂من بودم کلا تو افق محو میشدم 

بعد نیم ساعت اصلا انگار نه انگار . داداشم خیلی کم روه  شوهرم یا بار میخواست اذیتش کنه میگفت میخوام بهش بگم اون روز چرا همینجوری اومده تو اتاق😂😂😂

وای من هنیشه بدنم کبوده بازوام که همیشه دوسه تا کبودی روشه همیشم تاب میپوشم داییو پدرشوهر مادر شوهرو ...

😂😂😂خسته نباشی قهرمان...خدا قوت😅😅

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
2706