2737
2734
عنوان

4روز از موعدم گذشته و..

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 25 پست
من ۱روز گذشته از وقتممم قرص اورژانسی خوردم این ماه ممکن به خاطر اون باشه تاخیرررر؟؟؟

چن روز بعد رابطه قرص خوردین؟و از زمان قرص خوردنتون چند وقت گذشته؟

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴روز از موعدتون گذشته و هنوز بی بی چک نزدید بسیار تعجب آوره

دیگه روم نمیشه بی بی بزنم.. اخه زیاد این اتفاقا میوفته برام

سلام دلبندای مامان ❤️ میدونین چندوقته من و باباتون انتظارتونو میکشم؟؟؟ میدونید چقد ماها گذشت وما هر ماه منتظر بی بی چک مثبت بودیم! همه فکر میکنن باید حتما بچت کنار باشه تا اسمت یه مادر باشه، اما همه ی کسایی که منتطرن هم مامانن، مامانای مهربونی که دلشون پر میکشه برای نگاه کردن به بچه ای ک از گوشت استخون خودشونه.. باور کنید همه ی ما مادریم! ما ها مادریم ک شبها خواب نی نی میبینیم. صبج که بلند میشیم دلمون برای خوابمون تنگ میشه😞 ما ها هم مادریم ک خیال میکنیم بچه ها خونه رو گذشتن رو سرشون و منتظرن باباشون ا سرکار بیاد و باهاشون بازی کنه... ماها همه مامان های منتظری هستیم ک امید داریم به روزی ک  صدامون بزنن وما باعشق بگیم جان  مامان(-:❤️
2728
خب چرا ناراحتی    

من🙄

سلام دلبندای مامان ❤️ میدونین چندوقته من و باباتون انتظارتونو میکشم؟؟؟ میدونید چقد ماها گذشت وما هر ماه منتظر بی بی چک مثبت بودیم! همه فکر میکنن باید حتما بچت کنار باشه تا اسمت یه مادر باشه، اما همه ی کسایی که منتطرن هم مامانن، مامانای مهربونی که دلشون پر میکشه برای نگاه کردن به بچه ای ک از گوشت استخون خودشونه.. باور کنید همه ی ما مادریم! ما ها مادریم ک شبها خواب نی نی میبینیم. صبج که بلند میشیم دلمون برای خوابمون تنگ میشه😞 ما ها هم مادریم ک خیال میکنیم بچه ها خونه رو گذشتن رو سرشون و منتظرن باباشون ا سرکار بیاد و باهاشون بازی کنه... ماها همه مامان های منتظری هستیم ک امید داریم به روزی ک  صدامون بزنن وما باعشق بگیم جان  مامان(-:❤️
۱روز بعدش قرص خوردم از قرصم که ۱۶.۱۷روز میگذره

اگه قبلا پریودت منظم بوده و مشکلی از نظر کیست و این چیزها نداری یه بی بی بزن

چون یه مقدار دیر شده معمولا بعد خوردن قرص 1هفته تا 10روز بعدش باید پریود بشی..شدی از اون موقع تا حالا؟

2738
اگه قبلا پریودت منظم بوده و مشکلی از نظر کیست و این چیزها نداری یه بی بی بزن چون یه مقدار دیر شده م ...

اااا نه نشدمممم قبلا هم قرص خورده بودم ولی هیچ وقت بعدش نشدممم بی بی الان ک ۱روز گذشتع بزنم جواب قطعی میدع عزیزم؟؟؟

اااا نه نشدمممم قبلا هم قرص خورده بودم ولی هیچ وقت بعدش نشدممم بی بی الان ک ۱روز گذشتع بزنم جواب قطع ...

اره جواب میده