2737
2734
میگن بابد یه خون بریزی بعد قطع کنی منم شنیدم،پدرشوهرم یه درخت زردآلوی قدیمی داره حتی ۱۵ سال پیش که خ ...

اینم خیلی انجیر میده ولی ما دوست نداریم همشو مامانم ب سختی میچینه میده فامیل میبره😐😐😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1327830
اتفاقا مادر بزرگم میگفت قدیما میگفتن  هرکی دخت گردو بزنه یا قطع کنه برا بعضیا اومد نیومد داره ...

چند سال بعد؟! خب شاید به اون درخته ربطی نداشت😁

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باو ول کنید اینو میگم اونو میگنا رو

خیلیا خیلی حرفا میزنن

این چرت و پرتا چی چیه چرا باید با قطع یه درخت کسی بمیره؟؟

درسته اون درخت زندست و از لحاظ محیط زیستی و اخلاقی بهتره که قطع نشه اما هیچ ربطی به جون آدمی نداره

خواهشا انقدر الکی باعث ریشه زدن خرافات توی ذهن مردم نشیم

2731
ما گردو داشتیم کلا ریشه ی رفته بود حیاط همسایه کاشی ها رو بلند میکرد و اینا قطع کردیم😶

تازه باغچمون کلیم کرم داره بارون میزنه میان بیرون  عقم میگیره چیه باغچه اینجوری من گل بیشتر دوست دارم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1327830
ما گردو داشتیم کلا ریشه ی رفته بود حیاط همسایه کاشی ها رو بلند میکرد و اینا قطع کردیم😶

اتفاق خاصی نمیفته ، هر درختی هم بدشگونی نمیاره

مثلا پدربزرگم اینا کنار گردو داشتن شبا بعضیا زیر درخت نور میدیدن

بعضی درختا محل سکونت از ماه بهترون میشه آزاری هم نمیرسونن با قطع کردنش باعث ازار به اونا میشه مثلا

بهتره قبل قطع صدقه یا خونریزی مرغ بشه تو حیاط

2740
بفرما موز پلاستیکی

نموخوام از انجیرا بده ببرم😂😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
چند سال بعد؟! خب شاید به اون درخته ربطی نداشت😁

نمیدونم زیاد خوشم نمیاد بپرسم خب دیگه بعضیا یه اعتقاداتی دارن 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
اینم خیلی انجیر میده ولی ما دوست نداریم همشو مامانم ب سختی میچینه میده فامیل میبره😐😐😐😐

درخت انجیرو منم دوس ندارم،کثیفیش زیاده،ولی زردآلو فقط برگ ریزون داره تو پاییز،اونم خودمون درختو میتکونیم‌یه دفعه برگاش بریزه جمع‌کنیم که نریزه تو کوچه یا حیاط همسایه،حسابی هرس کنین هر سال

خدایا ممنونم ازت که در مقابل تموم‌ نداشته هام بهم‌یه دختر دادی👸👸👸👸
من از ی قدیمی شنیدم بعضی درختا که اجنه دوست دارن مثل کنار ، گردو و... نباید قطع کرد تازه با قطع کردن ...

بیشتر از اجنه خوده پدر شوهرم خیلی درخت گردوش رودوست داشت کسی حق نداشت دست بزنه حساب تعدادش داشت.منو جاریم تو عقد بودیم یواشکی می چیدیم میشکستیم

2706