2737
2739
تو همین سایت یکی گفت برا صورتم نوره میزنم منم‌گول خوردم رفتم زدم‌بخدا ده ثانیه نشد صورتم داشت آتیش م ...

خدایا توبه😲😲😲😲😲😲😲با چه عقلی نوره رو زدی به صورتت وای خدا

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران

دوستان من یه لک های پراکنده ای رو همه جای صورتم دارم ...که از بچگی بوده 

من فکر میکردم لکه ولی به خاطر مقاوم بودنشون حدس میزنم خال های ریز باشن ..

چطور میتونم اینا رو برطرف کنم .‌با چه روشی منظورم خدمات کلینیکی و آرایشگاهیه آخه من زیاد از این چیزا سر در نمیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به جوش شیرین و سرکه و دارچین وآبلیمو شک دارم که خوب باشن فکر کنم اینا به مرور زمان پوستو خراب می ...

اره دقیقا.چیزای اسیدی پوستو داغون میکنه مخصوصا پوست چرب و حساسو .

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران
دوستان من یه لک های پراکنده ای رو همه جای صورتم دارم ...که از بچگی بوده  من فکر میکردم لکه ولی ...

برو متخصص پوست. اونا خودشون میتونن راهنمائیت کنن. آرایشگاه ها که اصلا نرو. برو کلینیک تخصصی پوست. هم متخصص دارن هم خدمات لیزر و اینها. 

برو متخصص پوست. اونا خودشون میتونن راهنمائیت کنن. آرایشگاه ها که اصلا نرو. برو کلینیک تخصصی پوست. هم ...

همسرم اجازه نمیده تنها برم متخصص پوست وقتی خودش هم باهام میاد نمیتونم راحت مشکلمو بگم  

2738