2737
2734
عنوان

بیاید عبرت بگیرید از من😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 93 پست
نه گلم یه همچین ادعایی نمیتونه بکنه،درضمن مگه انقدر بیکاره دنبال این حرفها باشه،اهمیت نده بلاکش کن.

خودش کرد اصلا نیازی نبود من بکنم 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
شما محبتتون رو نشون میدید اما لازم نیست اعلام کنید همه نمیتونند درک کنند این توجه و محبت رو. من جا ...

منم قبلا اعلام نمیکردم، وقتی میبینم بایه صلوات نور امید در دلشون میاد، خوشحال میشن، تصمیم گرفتم اعلام کنم، 🌹🙏

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا....هیچ کاری نمیکنه...ولی چرا عکساتو بهش دادی؟واقعا برام عجیبه

چون کم سن بود

راستش و بخوای خودمم نمیدونم چرا خریت کردم رو این سباب باز کنی بهتره

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
اگر بگی خوبیش اینه تبلیغ  امر معروف میکنی و تبلیغ خوب بودن و محبت رو.... بازهر جور مایل ...

فدات بشم خواهرجان، یابعدروحی یااعیونی 🌹😘

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728

هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت شماره به غریبه ندید ... 

آیدی میدادی یا میرفتین دایرکت اینستا بهتر بود ولی شماره ب هیچ کس نده ... وقنی شپاره نداشته باشه بلاکش میکنی هیچ راه دیگه ای نداره

خسته از نرسیدن ها 
منم قبلا اعلام نمیکردم، وقتی میبینم بایه صلوات نور امید در دلشون میاد، خوشحال میشن، تصمیم گرفتم اعلا ...

پس باید صبرتون رو بالا ببرید.

همه چیز برمیگرده به نیت شما

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
پس باید صبرتون رو بالا ببرید. همه چیز برمیگرده به نیت شما

انشاالله امام زمان ازمن راضی باشه 🌹😘

2740
انشاالله امام زمان ازمن راضی باشه 🌹😘

انشاالله عاقبت بخیر بشید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
دعوا سر اسکیرینه ولی چون تو واتس بوده شمارمم داره بره بده یه کپی ازش میگیرن از آمار تماسا پیاما هم ...

فکرت تا کجاها میره ..بره بده به یکی ....یعنی واتساپتو هک کنن ..چکار کنن ..اونوقت اون کار خطا کرده و قابل پیگیری هس ...اگرم نمی خواست این کار رو بکنه بهش،یاد دادی

دعوا سر اسکیرینه ولی چون تو واتس بوده شمارمم داره بره بده یه کپی ازش میگیرن از آمار تماسا پیاما هم ...

فکر کردی به همین راحتیاس؟ 😆😆😆😆

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
چی شده عزیزم 

چیزی نیست میگذره😘