2733
2739
اون بچشو‌ازون زنش‌جرات نمیکنه بگیره ولی من اگه بخام برم از من میگیره بچه یه ساله ایی ک خدا شاهده من ...

چرا فكر مي كني جرات نمي كنه چطور جرات كرد بياد زن دوم بگيره؟شايد با اونها خوشبختره و بيشتر دوسشون داره!اشتباه كردي زن دوم شدي

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من حس میکنم استاتر واقعیت رو نمیگه ۹ ماه حامله بوده ،خانوادش نمیدونن زنه یارو حامله شده،چطور ۵ ...

حکت خدا بوده  بعدم من از ماه چهار دیگه خانوادمو ندیدم بهشونم نکفتم جز مامانم تا رپز زایمان میترسیدم دعوام کنن بدون حشن

این هم اونموقع هم الان بچرو برداشته رفته ولی همشم زنگ میزنه به شوهر نمیدونم جی تپ سرشه خیلی هم ...

پولم بهش نده؟ عجببببب عجببببببب 

دیگ دنیا برعکس شده 😑😑😕تو رفتی اوار شدی رو زندگی یکی دیک بعد طلبکارم هستی میگی خرجیشونم نده زنگم نزنه ؟ خیلی وقیحه این کارا

2738
پولم بهش نده؟ عجببببب عجببببببب  دیگ دنیا برعکس شده 😑😑😕تو رفتی اوار شدی رو زندگی یکی دیک بع ...

نه نمیگم نده میگم یک پنجم اونها هم برا این بچش هم بکنه برا این بچش یه کهواره نخریده ولی برا اونها تاب برقی هم حتی خریده

من حس میکنم استاتر واقعیت رو نمیگه ۹ ماه حامله بوده ،خانوادش نمیدونن زنه یارو حامله شده،چطور ۵ ...

فامیل مام همین شکلی بود با این تفاوت ک یازده سال زن اول باردار نشد بعد ک زن دوم گرف بخدااا همون سال زن اولم باردار شد 

2706