2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا ،مگه به همین راحتیه،اختلافتون سر چیه مگه

اره واقعا زندگيمون خيلي پستي بلندي داشته اما عشق كنار هم نگهمون داشته اما من تو اين رابطه به شدت اسيب ديدم چون شوهرم همينطور كه دوسم داره همينطور هم ادم ازدواج نيست 

به قول يكي از روانشناس هاي خوب ازدواج براي همه نيست 

اره واقعا زندگيمون خيلي پستي بلندي داشته اما عشق كنار هم نگهمون داشته اما من تو اين رابطه به شدت اسي ...

چی بگم والا فقط از خدا می خوام اون راهی که درسته رو بزاره جلو پاتون

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2728

تو الان بیشتر برای غرور له شدت داری گریه میکنی چون بی محلی کرده بیشتر جذبش شدی خودت و رفتاری که کردی سعی کن ببخشی خودت و اروم کن غرورت ترمیم میشه به مرور زمان و اطمینان داشته باشه در آینده کسی نصیبت میشه که هزار مرتبه بهتر و عاشق هم هستید و به حس الانتم میخندی خدا رو شکرم میکنی که این نشد

نا امید نباش خدا همین‌جاست 
دارم داغون میشم از درون  انگار مغزم داره میجوشه 😭

طبیعیه امشب خیلی داغونی فردا بهتر از الان یه هفته دیگه هم بی حس میشی اصلا به پرفایلش نگاه نکن این جور عاشق شدنا اقتضای سنته عزیزم چند سال بگذره به همین شبت کلی میخندی الان باید بخوابی و سعی کنی به روزی فکر کنی که اون تو رو با یکی دیگه میبینه و حسرت داشتنت و میخوره اروم باش خودت و ببخش خودت و عذاب نده 

دعا میکنم حال دلت زودتر خوب بشه و خواهد شد اروم میشی بخدا فکر کن هیچ اتفاق بدی نیوفته اون پسر از شر خودش تو رو نجات داد اروم باش باید اینجوری میشد و شد همه چیز مطابق میل ما ادما پیش نمیره ‌... صبح بخیر خداحافط

2740