2737
2739
چون همونا ک فعلامحافظشن میخوان بکشنش نمیدونم خداکنه دروغ باشه من اب خدامه مثل قضیه ویروس ک گفتن عمدا ...

ويروس رو همون اول گفتن دستكاري شده است اما ديگه اين متن خنده دارترين متني بود كه خوندم يعني ما خبر داريم ترامپ خبر نداره چون اطرافيانش ميخوان بكشنش؟اگه برنامه ترور ترامپ بود يعني انقدر راحت ميزاشتن همه جا دنيا پخش بشه؟گفتم فقط كمي تفكر

اينم مثل جريان پيدا كردن مو لاي قران شده

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خنده داره واقعا الان منی که از بیکاری تا ۴ صبح تو سایت خاله زنکی میچرخم چه ضرر یا سودی براشون دارم ...

خدا کنه دروغ باشه.  ولی نوشته. نظم نوین جهانی. همه دنیا ت کنترلشون باشه همین

اللهم عج الولیک الفرج
2728

فیلم شیوع رو طبق بیماری سارس ساختن 

اصلا این ویروس نوع پیشرفته همون بیماری هست 

برای همینه که تو فیلم هم ازش نام میبرن

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
فیلم شیوع رو طبق بیماری سارس ساختن  اصلا این ویروس نوع پیشرفته همون بیماری هست  برای همی ...

شیوع خوبه من یه سریال دیدم ت یه قسمتش قشنگ اسم کرونارو میاره ودکتر میگه این ویروسو ت ازمایشگاه دستکاریش کردن جهش یافته

اللهم عج الولیک الفرج
همین الان هم واکینشو دارن تمام اطرافیان ترامپ کرونا دارن چراترامپ سه بارازمایش داده نداره باهمه هم د ...

خوب دست داده ولی دست اون آلوده نبوده.دست دادن زمانی باعث انتقال میشه که مثلا عطسه یا سرفه کرده باشه و ویروس روی دست باشه.نه همینجوری

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
غصه نخور طبق معمولا ایران موفق میشه نمونه مشابه بسازه مثل همین کیت😃😃😃

دریته ولی کلی منافق ت کشور داریم ک بیشترشونم مسعولن کاردولت دستشونه شتید همیناباعث بشن ک واکسن ت ایرانم بیارن اگ خودشون بسازن خوبه

اللهم عج الولیک الفرج
2738
ن راسته ت متن راجع ب اینترنت5Gهم گفته ک ب کرونا ربط داره ت انگلستان تجمع کردن براش

خدا عالمه ولی من این چیزا رو باور نمیکنم

اما، تنها تو بودی که به من آموختی،،، هیچ چیز را سخت نگیرم... بجز دستهایت.
هممممممش دروغه...هروقت عملی شد باید بترسید...نه با چهار تا جمله و کلمه توی فضای مجازی😊😊😊

عزیزم این مراحلو خودشون گزاشتن ت اینترنت.  اونا هرکاری میخوان انجام بدن پنهان نمیکنن از قبل میان بروز میدن مردم دنیا خوابن همچا. مثل همین ویروس کلی ادم ت دنیا دارن میمیرن چون اینت روش کارکردن جهشش دادن اونوقت نمبتونن ب بهونه واکسن تموم مردم دنیارو کدگزاری کنن

اللهم عج الولیک الفرج
همین الان هم واکینشو دارن تمام اطرافیان ترامپ کرونا دارن چراترامپ سه بارازمایش داده نداره باهمه هم د ...

چون اون میخواد با یه روش دیگه بمیره

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
خوب دست داده ولی دست اون آلوده نبوده.دست دادن زمانی باعث انتقال میشه که مثلا عطسه یا سرفه کرده باشه ...

گفتم من از خدامه همه اینا دروغ باشه مراحلشو گفته دیگ مرگ ترامپ ویروس اینترنتی خاموشی سراسری ببینی چی پیش میاد

اللهم عج الولیک الفرج
من  یه جایی خوندم سال2020 یکی از رهبران بزرگ جهان در امریکا ترور میشه و درگیری بین امریکا و چین ...

یه برنامه کودک انبمیشن بود اسمشو یادم نیست ت اون قششنگگ همه چیو گفته بیماری. ریزش سهام امریکا توش یه دختر چینی بود ک ت چشمش چنتاعددرد میشه ک ازنزدیک و اهسته دیدن ارزش سهام امریکا بود و کلی ادم ک میمردن حتی خسوف ماه رمضان ک درموقع ظهوردوباراتفاق میفته 

اللهم عج الولیک الفرج
گفتم من از خدامه همه اینا دروغ باشه مراحلشو گفته دیگ مرگ ترامپ ویروس اینترنتی خاموشی سراسری ببینی چی ...

فعلا که نشستیم مثه فیلم اتفاقاتو نگاه میکنیم ببینیم تهش چی میشه.

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa