2733
2734
عنوان

خانمها کسی با چسبندگی شدید رحم باردارشده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10914 بازدید | 76 پست
ببين من چسبندگي جزيي داشتم كه بر اثر كورتاژ بد ايجاد شده بود ولي همون باعث شده بود كه نتونم باردار ب ...

علت اصلیش همین سقط وکورتاژ...درد داشت؟؟هزینه اش چقدر شد؟

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
كاش تهران بودي.برو بيمارستان دولتي هيسترو  شو هزينش خيلي نميشه من تهران بيمارستان زنان انجام دا ...

درد داشت؟؟؟؟خدا پسرتو نگه داره...یه پسر هم به من بده

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
علت اصلیش همین سقط وکورتاژ...درد داشت؟؟هزینه اش چقدر شد؟

درد نه.اصلا درد نداره.هزينش سال ٩٢توي اون بيمارستان بدون بيمه٨٠٠بود كه بگم خود هيسترو تنها٢٠٠بود ولي چون من چسبندگي داشتم كه بايد قيچي ميكردن هزينه اون قيچي ٦٠٠بود.گمونم با بيمه٤٠٠شد.

اگر ميتوني برو توي سايت بيمارستان اسمش الان ياس شده ببين چقدره.توي تهران اون موقع بين دولتيا فقط اين بيمارستان قيچي رو داشت و بيمارستانهاي ازاد.

ما ملت حسينيم
2740
نه بدون درمان بار دار شد

چسبندگیش شدید بود؟؟

دكتر بهت گفته شديده؟اگر عكس رنگيت رو ميتوني بذار ببينم.

عکس ندارم..تو اتاق عمل دکتر بهم کفت دیگه نمیتونی بچه بیاری...چسبندگی شدید داری

درد نه.اصلا درد نداره.هزينش سال ٩٢توي اون بيمارستان بدون بيمه٨٠٠بود كه بگم خود هيسترو تنها٢٠٠بود ولي ...

چندساعت طول کشید؟بیهوشت کردن؟

چسبندگیش شدید بود؟؟

نمیدونم مامانم میگه موقع سزارین تو اتاق عمل دکترا تعجب کرده بودن که چطور با چسبندگی باردار شدی

میشه برای اینکه منم یه  نی نی خوشگل و سالم داشته باشم صلوات بفرستید 
2706