2733
2734
عنوان

کسی قبل ازدواجش با پسری رابطه جدی داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 18 پست

نمیدونم من بادوست پسرم ازدواج کردم یعنی هرکاری که بگی کردیم تا بالاخره به هم رسیدیم همه دنیا با ازدواجمون مخالف بودن،

الانم زندگیمون خوبه فقط ضربه های روحی که اون روزا خوردم نمیذاره زیاد از زندگیم لذت ببرم

من بودم یک سال با یکی از هم دانشگاهی هام بودم عاشقش بودم می دیدمش شور و شوق داشتم واقعا قصدش جدی بود تااینکه مادرش سنتی بود موافقت نمیکرد حتی خواهرشم منو دید و همیشه میگفت بخاطر تو ، تو خونمون دعواست 

هرچی بگم دوستش داشتم کم گفتم تااینکه دانشگاهم تموم شد با یکی از همکارام از لج خودم ازدواج کردم شوهرمم میگفت عاشقمه الان اصلا راضی نیستم شوهرم بددهن و دست بزن داره  با وجود اینکه اون موقع ترس نرسیدن به اونو داشتم اگه پنج سال دوست بودیم خیلی بهتر بود تا همچین ازدواج بدی داشته باشم ....من نمی گم دوستی خوبه اگه عشق واقعی باشه و طرفم تو رو همون قدر بخواد میشه صبر کرد....

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم یک سال با یکی از هم دانشگاهی هام بودم عاشقش بودم می دیدمش شور و شوق داشتم واقعا قصدش جدی بود ...

الان یواشکی پروفایلش رو میبینم وقتایی که شوهرم بهم بد میکنه .....مطمعنم اونم منو خیلی دوست داشت اگه به جای این ازدواج اشتباه سه سال پای عشقم بودم هم لحظات قشنگ تری داشتم هم ممکن بهم برسیم

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
میشه یکم بیشتر توضیح بدی لطفا اگه امکان داره

چی بگممیخاستیم همو ولی نشد.من خانوادم یکی دیگه رو انتخاب کردن و شد شوهرم🙁و هنوزم عشق خودمو دوست دارم بعد این همه سال

کاش منم پسر بودم ک راحت فراموش کنم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731