2733
2739
عنوان

شما جای من بودین نظرتون درباره این خواستگار چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1099 بازدید | 50 پست
خب عزیزم چه ربطی به این تاپیک داشت 😂🤦‍♀️

گفتم دلم خالی شه میدونمم ربطی نداشت از استارتر هم عذر خواهی کردم گفتم اگ اقا میاد ببینه درس بگیره

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ اخلاقش خوب باش اره

شغلشم خوب بنظرم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

اسپرتیج؟ 

اگه اخلاقش و پاکیش تایید شده باشه قبول میکنم 

{💚🌿}مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید                                         که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید                                        از غم هجر مکن ناله و فریاد که من                                            زده ام فالی و فریادرسی می آید 
2731
گفتم دلم خالی شه میدونمم ربطی نداشت از استارتر هم عذر خواهی کردم گفتم اگ اقا میاد ببینه درس بگیره

به منم میدن رد قبول نکن عزیزم

من خیلی وقت پیش یه تاپیک زده بودم پاک کردن اون تاپیکو

در مورد خواستگار اینا بود ۳ تا اقا اومده بودن مسخره بازی ای جان من بیام خواستگاریت همشونم بهم درخواست داده بودن🙁😐

من به هر چی بخوام میرسم💚
2740

این جور که شما تعریف کردید همه چی اوکیه الا یک چیز بسیار مهم

اگه واقعا تحصیل کرده ای (صرفا یه مدرک نگرفته باشی که بگی منم دانشگاه رفتم!)و حتی میخوای بازم ادامه تحصیل بدی و تو رشته ی خودت سری تو سرا دربیاری,باید بهت بگم که تو زندگی ممکنه به مشکل بخوری چون حرف همو نمیفهمید,چون به عینه دیدم که میگم!در غیر این صورت صد در صد کیس مناسبیه برات😊 

ببین فرهنگ و اخلاق شعور در ورهله اول ..

تا ازدواج نکنی این چیزا درکش سخته ..

مثلا خانواده شوهرم از دور بافرهنگ دیده میشدن تحصیلکرده .. ...بعو ازدواج فهمیدم چقد حقیر از خود راصی بی فرهنگن جلو همه به هم میپرن...فحش بدبیراه که بماند😐😐😐😐😐

یا  ودود ...
پدرم بازنشسته بانک هستن رییس بانک بودن من دانشجو حقوق قد ۱۷۰ وزن ۶۲ سوال بعدی😂

میدونی مکانیک ها همشون اخر شب که میان بوی گتد روغن و چربی میدن

ناخن هاشون و دستاشون سیاهه

بیخیال اسپورتیج شو

توکل بر خدا.....
این جور که شما تعریف کردید همه چی اوکیه الا یک چیز بسیار مهم اگه واقعا تحصیل کرده ای (صرفا یه مدرک ...

من نه تو زمینه تحصیلیم علاقه ندارم ادامه بدم صرفا به خاطر مدرکش میخونم دوس دارم به علاقم یعنی مربی گری یوگا و ایروبیک ادامه بدم

من به هر چی بخوام میرسم💚
ببین فرهنگ و اخلاق شعور در ورهله اول .. تا ازدواج نکنی این چیزا درکش سخته .. مثلا خانواده شوهرم از ...

اینارو چه جوری از الان متوجه شم؟

من به هر چی بخوام میرسم💚
2706