2733
2734
به من گفت احتمالا دختر و سونوی آنومالی که ۱۸ هفتگی رفتم هم گفت دختر

من 13هفته وسه روز رفتم گفت احتمالا دختر و تو برگه هم‌نوشت ولی امروز 17هفته وسه روزم بود گفت پسررررر وقطعیه

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبارکه چه کارهایی انجام دادی چه چیزای خودتون و شوهرتون رعایت کردین میشه راهنمایی کنین

ممنونم عزیزم قسمت خودت ایشالا

والا شوهرم مه هیچی فقط خودم بیشتر چیزای شور میخوردم وکیت میزدم موقعی که کمرنگ شد سه شب لقدام داشتم ونیم ساعت قبل اقدام شستشوی جوش شیرین انجام دادم 

ممنونم عزیزم قسمت خودت ایشالا والا شوهرم مه هیچی فقط خودم بیشتر چیزای شور میخوردم وکیت میزدم موقعی ...

جدى ؟ يعنى كار خاصى نكردين ازمايش اسپرم اينا ندادن خودتون گرميجات اينا هم رعايت نكردين

خوب برای جنسیت پسر باید خیلی تلاش میکردی رژیمو روز تخمک گذاریو کیفیت اسپرمو....من خودم دوسال تلاش کر ...

چه کارهایی کردی عزیزم میشه بگی؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
ممنونم عزیزم قسمت خودت ایشالا والا شوهرم مه هیچی فقط خودم بیشتر چیزای شور میخوردم وکیت میزدم موقعی ...

میشه بگی چند ساعت یه بار کیت زدی و از چه مارکی استفاده کردی؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
میشه بگی چند ساعت یه بار کیت زدی و از چه مارکی استفاده کردی؟

والا مثلا 10صبح‌و4بعدازظهرو8شب موقع کمرنگ شدنم مرتب دوساعت ی بارمیزدم‌اما مایعات بایدخیلی کم‌بحوری وگرنه منفی کاذب میاره ومارک کیتمم مدیکوربود

والا مثلا 10صبح‌و4بعدازظهرو8شب موقع کمرنگ شدنم مرتب دوساعت ی بارمیزدم‌اما مایعات بایدخیلی کم‌بحوری و ...

مرسی عزیزم بعد از اینکه کمرنگ میشه باید اقدام کنی چند بار اقدام باید بکنی

اخرش پسر شد؟؟؟

هنوز ۱۲ هفتمه

عزیزم من دوازده هفته رفتم گفت احتمالا دختره پونزده هفته رفتم گفت پسره من چون پیش سونولوژیست خوبی رفتم مطمین بودم دیگه دختره به همه گفتم که یدفعه ای دفعه بعدش گفت پسره 

جان درقدمش کنم که آرام دل است
عزیزم من دوازده هفته رفتم گفت احتمالا دختره پونزده هفته رفتم گفت پسره من چون پیش سونولوژیست خوبی رفت ...

امکان خطازیااااد

خوشحالم برات تبریک میگم🥰

2706