2733
2734
عنوان

مادران آینده اهوازی (در حال اقدام برای اومدن فرشته های کوشولو تو دلشون)

| مشاهده متن کامل بحث + 74397 بازدید | 9827 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی گل جونم مامان خووووشگل اگه باز اومدی این تاپیک راهنماییم کن لطفا، من رفتم پیش دیباوند ولی من سفرم و وقتی من میام اون نیست تا مهرماه که من ماه بعد رو هم اینجوری از دست میدم، به نظررررت برم آیوآی پیش دکتر لک و اگه موفق نبود خدای نکرده بازبرم دیباوند و روند درمانو ادامه بدم
پرپر من خیلی لک رو قبول دارم.دستش واقعا خیره توی آی یو آی.خیلی دیدم پیشش انجام دادن و نتیجه گرفتن.
من ۲۳م آی یو شدم گفت ۲۲م هم یکی انجام داده اونم مثبت شده
من که واقعا دوسش دارم
اگه از نظر هزینش مشکلی نداری من پیشنهاد میکنم یه بار پیشش برو ببین نظرشم چیه اگه موافق بود آی یو آی انجام بده

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

2731
نی نی گل من پاپ اسمیر و آزمایش دخیره ندارم واسه اینا هم باید نا پریود بعدی صبر کنم، واسه آیوآی هم که باید از روز اول سونو داد یعنی میفته واسه دو ماه دیگه آره ؟؟ تصمیم دارم یه ویزیت پیشش برم همین روزا، چقد شد هزینه اش واسه شما؟
پرپر نمیدونم این دو مورد چقدر مهمن برای دکتر.من داشتم دوتاشونو. البته دکتر لک من روز دوم پریودیم رفتم گفت خونریزی داری سونو نمیکنم فقط داروهارو بم داد ولی بعد روز ۱۰رفتم برای سونو ولی دو ماه قبلش که برای اولین بار رفتم پیشش روز ۲۸بودم همون روز سونوم کرد هزینه خود آی یو آی ۴۰۰تومن بود ولی من باداروها و سونوها و ویزیت دکتر کلش شد ۷۳۰تومن برام

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول پریود می شدهد حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
توروخدا شما که اینقدر این داروها و آمپول های شیمیایی رو استفاده می کنید یک دوره هم عرق گیاهی بخورید و اثرش رو ببینید. دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده فیبروم داشتند کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول و قرص پریود می شدند حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
سلام  کسی از بچه ها خبر داره  اونایی که باردار نشدند بچه دار شدند ؟   با اینکه چ ...

سلام عزيزم من اتفاقي اين تاپيكو باز ديدم... ني ني گل كه بچه خوشگلش خيلي وقته دنيا اومده منم به لطف خدا باردارم واسم دعا كنين به سلامتي و به موقع بياد بغلم

سلام عزيزم من اتفاقي اين تاپيكو باز ديدم... ني ني گل كه بچه خوشگلش خيلي وقته دنيا اومده منم به لطف خ ...

ممنون از پاسخگویی تون 

إن شاء الله که به سلامتی بیاد بغلتون.

ادسا مدیرتایپیک چطور؟ 

نمی‌دونم کجا رفت ؛ هیچ خبری ازش نشد .

2706