2733
2734
عزیزم  من 3 روزه از پری گذشته هنوزپری نیومده و این ک هیچ علایمی ندارم هیچی فقط درد پریودی ولی ن ...

به نظرم چند روز صبر کن برو ازمایش

چون بعضیها بی بی منفی و ازمایش مثبت ان شاءالله مال تو هم مثبته

این ماه رفتم دکتر متاسفانه یه کیست چهار سانتی داشتم😐

این ماه باید ال دی بخورم

خداروشکرازمایش شوهرم مشکلی نداشت

شما شوهرت ازمایشداده؟

به نظرم چند روز صبر کن برو ازمایش چون بعضیها بی بی منفی و ازمایش مثبت ان شاءالله مال تو هم مثبته ا ...

عزیز دلم 4 سانتی سریع رفع میشه اصلا نگران نباش و سعی کن ماهی ک میخوای اقدام کنی با طب سنتی بری جلو حتنا جواب بگیری خیلی زود ایشالا منم تاپیک بارداری بزنم تگت کنم بگم چیکارا کردم😍و چ علایمی داشتم 

خخخ الکی مثلا

عقده ای شدیم

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم 4 سانتی سریع رفع میشه اصلا نگران نباش و سعی کن ماهی ک میخوای اقدام کنی با طب سنتی بری جلو ح ...

ان شاءالله عزیزم شاید مال ما یکم زمان بره 

خدا بخواد نشد نداریم

طب سنتی چیا استفاده میکنی

من تصمیم دارم ماه دیگه حلوای بارداری درستکنم 

اینجا خوندم خیلی ها نتیجه گرفتن

ان شاءالله عزیزم شاید مال ما یکم زمان بره  خدا بخواد نشد نداریم طب سنتی چیا استفاده میکنی من ...

عزیزم من فعلا فقط داروی معنوی انجام دادم راز و نیاز و دعا برای بارداری و متوسل شدن به امام ها و شهدا ولی ماه بعد اگه خدا این ماه منو لایق ندونست میخوام از تموم شدن پری تا 5 روز روزی یه استکان رازیانه دم کنم بخورم و هر روز منو شوهرم 5 قاشق عسل و سیاهدونه بخوریم صبح ها تاشتا ببینم چی میشه

2731
منظورم برا اقدام بود؟

دو ماه رفتم مشکلی نبود و میگفتن برو این ماه باردار میشه همه ازمایش ها رو انجام دادم ولی خب اینجا فهمیدم باید دست ب سمت خدا دراز کنم و بچمو از خالقش بخوام

2740