2733
2739
نه دکتر گفت برا واکسن بدو تولدش اینطوری شده یکی از دوستای خودمم دخترش اینطوری شده بود برد دکتر و یک ...

اخه انگار نزدیکای کتفه یا من بد متوجه میشم عکسو....واکسن رو خو تو خود بازو میزنن .منم بچم واسه نوزادیش همینقد واکسن بازوش قلمبه شد .اما این انگار جایی نی که واکسنو میزنن

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه انگار نزدیکای کتفه یا من بد متوجه میشم عکسو....واکسن رو خو تو خود بازو میزنن .منم بچم واسه نوزاد ...

اره نزدیک کتفشه یک کوچولوم رو بازوش جا واکسنشم همینطوری شده

گاهی وقتاهم باید بری تو کما ببینی کی میگه.... برگرد لعنتی ..
2728

ای جونم ماشاءالله بهش. نگران نباش عزیزم. ان شاءالله که زود برطرف میشه. داروخونه یه چی دارن بهش میگن پماد سیاه. کاری میکنه جوش و دمل زود سر باز کنه. واسه من یه خرده درد هم داشت. تیر میکشید داخلش

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

اها الان درست دیدم .عزیزم این مال واکسنش.مال همون نوزادیه که تو بیمارستان زدن ...یکم دیر سر باز میکنه .ممکنه تا ۵ ماهگی هم بمونه و اخراش یه کم چرک میزنه ببرون  و بعدش محو میشه.مشکلی نداره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
دکتر بهداشت گفت خودش خود به خود خوب میشه

اره باباااا .دکتر واسه چی .بچه رو الکی موش ازمایشگاهی میکنی.بعصی بچهها اینجورن .من بچه اولم اینجوری نشد .دومی اینجوری شد.خودش خوب میشه.دردم نداره.دست بهش بزنی هیچ عکس العملی نداره...نگرانش نباش

2738