2737
2734
عنوان

انگار نه انگار که باید بمونیم خونه

906 بازدید | 78 پست

شهر ما امروز خیلی شلوغ بود خیلی عین روزای عادی😔

خدای من

اکر اینطوری باشه صد در صد موج برمیگرده

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب شما برا چی رفتین بیرون اونام یه دلیل داشتن اومدن بیرون کسی از جونش سیر نشده لابد مجبور بودن

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738

دیگه وقتی پولی نیس چکار کنن 

از کرونابمیری بهتره تا اینکه از گشنگی بمیری

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

همسر من مونده خونه کارش تعطیله کاش حداقل با حقوق بود بخدا دیگه نمیکشه ادم این وضعیتو 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
خب شما برا چی رفتین بیرون اونام یه دلیل داشتن اومدن بیرون کسی از جونش سیر نشده لابد مجبور بودن

مترو که دیگه نگو .اخ که این خونه موندن فقط واسه پولدارا و بالاشهره 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)