2733
2739
عنوان

خواستگاری از مادر شوهر 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 52 پست

من بعد ازدواجم کلی برام خواستگار پیدا شد 😕

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ما رو از مامانامونم خواستگاری نکردن تا حالا

5تاصلوات فرستادم برا ی خوشبختی شما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 7 ماهه دختر اولمو بارداربودم رفتیم تفریح بعد من رفتم دستشویییی یه خانمه از تو دستشوییی تا پا خانواده شوهرم دنبالم اومد بعدم جلو جاری و برادرشوهرا و شوهر منو برا پسرشون خاستگاری کرد خیلی باحال بود حال کردم.بهد مادر شوهرم گفت اینکه عروسمه اون شکمشو ندیدی. خخخخخخخ گفت یه دختر مجرد دارم بیا ببین میخای(خاهرشوهرمو گفت) اونم دید گفت نه نمیخام اینو میخاستم😁😁😁😁😁😁

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2728

من و از پدرشوهرم خواستگاری کردن

طرف فکر کرده بود من و شوهرم خواهر برادریم و بچه های پدرشوهرمیم

اونم تو یه همایش سه تایی رفته بودیم اونجا پدر شوهرم و میشناختن😂😂😂

پدرشوهرمم نه گذاشت نه برداشت بلند جلو همه حاضرین با خنده و شوخی داد زد این عروووووووسمه عروسمه صاحب داره نمیدیمیش 😂😂😂😅😅😅

قیافه همسرم دیدنی بود 😂😂😂

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2738
وا خب چرا نگفت عروسمه چه مسخره بود 

آخه اون خانومه فک کرده بود مامانمه و همه ی حرفاشو که زده بود قبل از اینکه بپرسه من دخترشم یا نه.برا همین مادرشوهرم دیگه بهش نگفته بود که دخترم نیس.نمیخاست ضایعش کنه

منم خواستگار میخواممممممممم😭😭😭

5تاصلوات فرستادم برا ی حاجت روایی شما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

یه بار منو خواهرم رفتیم آرایشگاه آرایشگره یه دختره...20 ساله بود خیلی هم خشگل ..خواهرم گفت مجردی واسه آشنامون میخوامت خندید گفت نه تاز6ماهه عروسی کردم خواهر شوهرشم نشون داد گفت اینم خواهر شوهرم ...خواهرشوهرشم گفت اگه دختر میخوای ماتو آشنامون داریم 

خواهرمم گفت مگه تو فامیلتونم مثل زنداداشت خشگل دارید واییییی نمیخوام من زنداداشتو واسه پسره آشنامون که مهندسه پولداره پسندیده بودم 

اومدیم بیرون به آبجیم گفتم چرا به خواهرشش اینو گفتی

گفت خودم پیاز داغشو زیاد کردم زنداداششو ببرم به عرش الان اونم کلی پزززززز میده😀😀

هرکی منوخواستگاری میکنه بدون اینکه ب من بگن رد میکنن چراااااا اخه مگه من دل ندارم میگن توبچه ای مگه ۲۱ سال سن بچس😑😑ولی چن نفرم ک بخودم گفتن سگ شدم فک کنم کلا قسمت احساسات مغزم ب جنس مذکرتعطیله😌😌

منم یه بارباشوهرخواهرمووخواهررفتیم عروسی اقوام شوهرخواهرم یه مانتوقرمزچسب پوشیده بودم همه سه نفرتواون عروسی منوازخواهرموشوهرخواهرم خواستگاری کرده بودن اونهاهم گفته بودن یک ماه دیگه عروسیشه چون ابروهاموپرکرده بودم