2733
2739
اگه خانواده عمه ات قابل اعتمادن و راز نگهدار بگو و شانس ات رو امتحان کن چ ایرادی داره خب ازش خوشت او ...

آره... خواهرمم نامزد کرد البته مراسم نگرفته و عقد هم نکرده... ولی خب من خیلی تحت فشارم از این جهت هم... و نمی تونم صبر کنم ببینم این فامیلمون پیشنهاد می ده یا نه... 

آره... خواهرمم نامزد کرد البته مراسم نگرفته و عقد هم نکرده... ولی خب من خیلی تحت فشارم از این جهت هم ...

با عمه ات  و همسرش رو بسته طوری ک گفتم صحبت کن بهر حال بهتر از سکوته

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با عمه ات  و همسرش رو بسته طوری ک گفتم صحبت کن بهر حال بهتر از سکوته

باشه. حتما. ممنون از نظرتون. به نطرتون ممکنه اونم منو پسندیده باشه ؟؟اگر اینجوری بود اقدامی می کرد... من به خاطر همین شک دارم که این کارو بکنم یا نه... 

باشه. حتما. ممنون از نظرتون. به نطرتون ممکنه اونم منو پسندیده باشه ؟؟اگر اینجوری بود اقدامی می کرد.. ...

احتمال زیااااد خوشش اومده ک ازت پرسیده سن و ... ات رو ولی شاید بخاطر فاصله سنی تون امید ب جواب مثبت نداشتن شما برا دل خودت یه حرکتی بکن ایشالله ب مراد دل برسی و بیای تاپیک نامزدیتونو بزنی حتما منم تگ کن 🌹🌹

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2728
خودت نگی بهتره  به پدر یا مادرت بگو اونا بگن  ضمن اینکه اون آقا شما رو دیده اگه قرار بود ...

ممنون از نظرتون. الان نطر شما دقیقا برعکس نطر قبلی تایپکمه😅😅خودمم بین این دو تا احتمال گیر کردم.. 

2738
آخه من می گم اگر خودش از من خوشش، میومد و قصد ازدواج داشت حتما خودش پیش قدم میشد ولی الان که خودش نگ ...

عوضش این جوری دلت آروم میشه که برای رسیدن به کسی که دوسش داری تلاشتو کردی، بازم جوانب رو بسنج، خانواده خودت و اون وعمه و... 

به نظر من خودت مستقیم به عمه ت نگو تورو پبشنهاد بده اگه تو فامیلتون با دختر یا پسری هست که خیلی باهاش صمیمی و راحتی و میدونی راز نگه داره بگو بدون اینکه اسمی از تو ببره بره به عمت بگه تو رو پیشنهاد بده 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
ممنون از نظرتون. الان نطر شما دقیقا برعکس نطر قبلی تایپکمه😅😅خودمم بین این دو تا احتمال گیر کردم..& ...

خخخ

آخه پسرا اگه عاشق بشن اینقد نمبتونن صبرر کنن حتی اگه احتمال بدن طرف جوابش منفیه حتما مطرح میکنن و یکم اصرار میکنن 

به نظر من خودت مستقیم به عمه ت نگو تورو پبشنهاد بده اگه تو فامیلتون با دختر یا پسری هست که خیلی باها ...

👌👌👌چه پیشنهاد خوبی. مرسی ازت 😍نمی دونم چرا اصن به ذهنم نرسیده بود... اتفافا یه دختر عمه دارم که خیلی باهاش صمیمی. م و رازدارمه... این پیشنهاد خوبیه. حتما بهش فکر می کنم. اگر شد همین کارو می کنم... 

خخخ آخه پسرا اگه عاشق بشن اینقد نمبتونن صبرر کنن حتی اگه احتمال بدن طرف جوابش منفیه حتما مطرح میکنن ...

اتفافا منم خودم نطرم همینه. البته این معلومه که پسر مغروریه...ولی خب بازم.... از طرفی م می ترسم هیچ حرکتی نزنم و بعدا پشیمون بشم... من دوران دانشگاه... 

اتفافا منم خودم نطرم همینه. البته این معلومه که پسر مغروریه...ولی خب بازم.... از طرفی م می ترسم هیچ ...

اگه خواستی مطرح کنی خودت نگو اصلا 

به پدر نادر خواهر یا برادر بگو اونا به عمت بگن در حالی که اینم یکم سخته 🤭

👌👌👌چه پیشنهاد خوبی. مرسی ازت 😍نمی دونم چرا اصن به ذهنم نرسیده بود... اتفافا یه دختر عمه دارم که ...

خواهش میکنم عزیزم انشالله هر چی خیره برات پیش میاد و با خبرای خوش میای❤❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2706