2733
2739
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25674 بازدید | 1335 پست
عزیزم من سه تابارداری دوتاپسراین توراهیم دختربارداریای سختی داشتم امیدوارم بارداری خوب ،زایمان راحت ...

ممنونم عزیزم😍

ایشالله شما هم به راحتی فارغ بشید

خدا نی نی هاتو حفظ کنه عزیزم😘

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام گلم  ممنونم خداروشکر خوبم  نینی ها هم خوبن  شما خوبی؟

سلام نفس خانم...خوبین؟تو دلی ها خوبن؟😍😍😍تولدتون مبارک انشاءالله ۱۲۰ ساله بشین مهربووون

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
2738
سلام نفس خانم...خوبین؟تو دلی ها خوبن؟😍😍😍تولدتون مبارک انشاءالله ۱۲۰ ساله بشین مهربووون

سلااااام عزیزم ممنونم خوبیم 

خیلی متشکرم از اینکه یادتون بوده تولدمو تبریک گفتین

خیییییییییییلیی خوشحال شدم 😍

اصلا سورپرایز شدم ممنونم 

ایشالله سلامت باشید و دلتون شاد و خوشحال

سلااااام عزیزم ممنونم خوبیم  خیلی متشکرم از اینکه یادتون بوده تولدمو تبریک گفتین خییییییییییی ...

قربون شما...خوشحالم که خوشحال شدیین انشاالله همیشه تندرست و سلامت باشین...وای پروفایل و نی نی ها رو ببین😍😍😍

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
قربون شما...خوشحالم که خوشحال شدیین انشاالله همیشه تندرست و سلامت باشین...وای پروفایل و نی نی ها رو ...

شمام هم همین طور عزیزم 

خوب شده؟

یکی از نینی ها نصفه افتاده 😂درست نمیشه😐

شمام هم همین طور عزیزم  خوب شده؟ یکی از نینی ها نصفه افتاده 😂درست نمیشه😐

قشنگن انشاالله چن ماه دیگه عکس نی نی های خودت😍😍😍

2706