2737
2734
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25686 بازدید | 1335 پست
خدا حفظشون کنه عزیزم انشالله به سلامتی به دنیا بیان  میشه جواب منم بدی چه ویتامینایی مصرف کردی ...

خیلی ممنونم عزیزم بابت تبریکت😍

سلامت باشید❤

چرا جواب ندم عزیزم میدم 

راستش من قصد بارداری نداشتم که اقدام کنم 

ناخواسته باردار شدم

ولی من قبلش به توصیه مرکز بهداشت و سلامت محلمون که از زمان ازدواجمون پرونده باز کرده بودن 

فولیک اسید و مکمل های ویتامین مثل D و آهن و اینا مصرف میکردم ولی نه برای بارداری و اقدام همین جوری میخوردم

ولی میدونم که همین فولیک اسید مهم ترین کار ها برای اقدام هست و باید از سه ماه قبل مصرف بشه مرتبا

و اینکه حتما زیر نظر پزشک این دارو ها رو مصرف کنید نه سر خود چون نتیجه برعکس میده 

دستورشون فرق داره مثلا ویتامین D ماهی یکبار باید باشه بیشتر خیلی مضر هست 

حتما تحت نظر پزشک مصرف کنین خواهش میکنم سر خود مصرف نکنین  

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون وای اومدی خوشحال شدم  همسرم امشب میاد بالاخره😍😍

الهی.دل به دل راه داره.😍😍😍😍😍 🤗🤗🤗🤗🤗خداروشکر.آخه میتونه بیاد پیشت؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
الهی.دل به دل راه داره.😍😍😍😍😍 🤗🤗🤗🤗🤗خداروشکر.آخه میتونه بیاد پیشت؟

آره گفت دیروز میخواستم بیام ولی گفتم یه روز بمونم اینجا کارای رو انجام بدم که دور از بیمارا هستش 

میگه تست هم دادم چیزی نیست 

ولی خب بازم میگه فاصله رو حفظ میکنم نترس😂

2740
آره گفت دیروز میخواستم بیام ولی گفتم یه روز بمونم اینجا کارای رو انجام بدم که دور از بیمارا هستش&nbs ...

آخی😍😍😍چندوقته ندیدیش؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
خدا حفظشون کنه😍

ممنون عزيزم آمين انشالله با سه قلوهاي شما 😍😍😍😍

اصلا نگران سختيش نباش بچه دركل سخته چه يدونه باشه چه سه تا 

واسه شما خوبيش اينه كه يك بار سختيشو با هم ميكشي و وقتي خدا بخواد بزرگ بشن همبازي ميشن ديگه به شما احتياج ندارن 🙂🙂

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
ممنون عزيزم آمين انشالله با سه قلوهاي شما 😍😍😍😍 اصلا نگران سختيش نباش بچه دركل سخته چه يدونه باش ...

آره عزیزم منم موافقم با شما