2733
2734
عنوان

آگرین رو میشناسید در اینستا ؟ اون دختره که پدرش فوت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1224 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرده من میشناسم کرجی ان جهانشهر میشینن

اها چمیدونم اینا از بس از خودشون فیلم درمیارن ادم حرف راستشونم باور نمیکنه. خوب اینا واقعا همینقدر که نشون میدن پولدارن ?

2731

خیلی عشقشون قشنگ بود

خدا رحمتش کنه

دم خانم هم گرم واقعا شیرزن

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

از همون اوایل فوت این شایعات بود 

به هر حال پولداره زنی هم باشه میاد ادعا مال و اموال میکنه 

ولی حس میکنم راست باشه اخه زنش خیلی زود به روال عادی زندگی برگشت 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
من دنبالش میکنم اما نشنیدم همیشه فکز میکنم نمرده خیانت بهش کرده اینا هم اینجوری از هم جدا شدن از بس ...

خب همون دیگه 

الان پیجشو نگاه کردم عکسی از همسرش نیست 

من داشتم پیجشو.بعداز فوت همسرش انقدر تبلیغ کرد انفالو کردم! واقعا زن و بچه داشته ؟😮

من یه پیجو داشتم نگاه میکردم که عکسهای اگرین و پدر مادرش بود 

من اول فکر کردم پیج خودشونه 

بعد یادم افتاد پیج خودشون آگرین مامی بود 

یه نفر کامنت گذاشته بودکه کاشکی خدا از عمر من میگرفت میدادبه اقا پیمان عشق شما حیف بود 

حالا بماند که نمیدونم چطور بعضی ها از این خزعبلات میگن 

بعد یه نفر گفت مگه خانم خبرنداری شوهرش خیانت کرده بود و بعد مرگش معلوم شد یه زن و بچه دیگه هم داره 

بعد بقیه عکسهارو دیدم متوجه شدم که این پیج اصلی نیست 

پیج اصلی رو نگاه کردم دیدم یه دونه عکسم از همسرش دیگه نیست 

2706