2737
2734
عنوان

بچه ها . از من توقع مالی داره...همتون بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اينكه بعضيا ميگن مردا بايد خرج خونه رو بدن حقوق خانم براي خودشم درست نيس 

همين طور كه ما خانما توقع داريم قوانين عوض شه و به حق و حقوقمون برسيم اَز أونورم بي أنصاف نباشيم درباره اقايون 

وقتي دو نفر كار ميكنن به هر حال زندگي مشتركه با هم بايد هزينه كنن براي زندگي و البته بازم ميگم تو كار خونه ام تقسيم وظائف شه و كارت هر كس دست خودش 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

به نظر من خوب فکراتو بکن این مرد زندگی نمیشه شوهرا ما ک میگفتن خرجتو تمام کمال میدیم موندن چ برسه بگه هرکی خرج خودش 

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

اصلا قبول نکن اگه قراره باهم زندگی رو بسازید اوکی اما کارت ها دست من و ی اندازه خرج کردن معنی نداره. شما که شاغلی اگه ببینی مثلا قبض آب پرداخت نشده یا گوشت و مرغ تموم شده ناخودآگاه می خری و پرداخت می کنی اما اینکه وظیفت باشه و کارت دستت نباشه با عقل جور در نمیاد.

2740

استارتر من دونفر رو میشناسم اینجوری

یکیشون زن و مرد هر دو معلم، دخترشون هم سن منه و یه دختر کوچیکتر دارن. هر دو بچه به شدت مخفی کار و از پدر گریزون. دخترش که شاغل شده بود میگفت من پولامو رو نمیکنم پیامای بانکمم پاک میکنم چون همونجور که همه پولای مامانمو گرفته و امارشو داره، میخواد فضول حساب کتاب منم باشه! وحشتناکه. همه چیز باید زیر نظر خودش خریداری بشه 

دومی هم که جوون تر هستن، بعد از ۲ سال طلاق گرفتن.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

این ک دوس داره خانمش شاغل باشه ... تا حدی حق داره 

واقعا چرخوندن زندگی سخت شده 

ولی خونوادش حق ندارن تعیین تکلیف کنن ک زنش شاغل باشه !

ولی اینکه بیاد بگه حقوق شما رو هم دست بگیره ... اینو تحمل نمیکنم !

عاقلانه تصمیم بگیر 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706