2737
2739

فقط یه دست خوب دارم، میخاستم با خرید عیدم برم بگیرم ک اصلا خرید عید هم نتونستم بکنم 

چکار کنم برم بخرم با نه؟ موندم با دو تا شلوار 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

وای منم همینطور منتظرم زودتر کرونا شیوعش کم بشه برم رخت و لباس بخرم 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم نرو،چرا اینترنتی سفارش نمیدی

عزیزم میدونی از کدوم سایت میتونم یه دست مانتو شلوار اداری شیک سفارش بدم؟ دیجی کالا؟ 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2728

بریم تعطیله

بابام میگه اینجا همه ی مغازه هاروپلمپ کردن

فقط سوپریا بازن

با یکی ازین فروشگاه بزرگا که همه چی دارن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

فعلا که تعطیله بعد از بازشدن معازه ها تک نفری و با رعایت فاصله برین خرید و زود برگردین نمیشه که لخت و بی لباس بمونین

به هر حال کرونا فعلا متاسفانه جایی نمیره باید اروم اروم  به زندگی عادی برگردیم با رعایت نکات بهداشتی و حذف رفت و امدهای غیرضروری و فعلا حذف دورهمی 

از مترو و اتوبوس هم استفاده نکنین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
عزیزم میدونی از کدوم سایت میتونم یه دست مانتو شلوار اداری شیک سفارش بدم؟ دیجی کالا؟ 

دیجی کالا خوبه،ولی سعی کن تو همون شهر خودت سفارش بدی،چون من یه بارازیهشهر دیگه پارچه سفارش دادم اصلا اونچیزی که انتظار داشتم نبود

ودر شهر من که مغازه های لباس فروشی باز نیستن . حتی کیف و کفش 

آره شهر مام هیچ جا باز نیس

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
دیجی کالا خوبه،ولی سعی کن تو همون شهر خودت سفارش بدی،چون من یه بارازیهشهر دیگه پارچه سفارش دادم اصلا ...

مرسی از راهنماییت گلم

به نظرم نرو،چرا اینترنتی سفارش نمیدی

یه دو بار مانتو خریدم نه سایزم بود ته اونی نبود ک میخاستم پشیمون شدم 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2706