2737
2734

واسه پسرا سخته😔😔😔😭😭

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق شدم ، البته نميدونم به نظرم خيلى لايه هاى مهتلفى داره ...، من عاشق ادم اشتباهى شدم ، نه اينكه اون بد باشه ولى بهم نميومديم، خلاصه كه جدا شديم و من تا ٦ ماه كلاًرو تخت درازكش بودم ، و با اين وجود كه خودم داغون بودم همش تو نوت هاى گوشيم اون موقع نوشتم كه اخى حالا اون داره چيكار ميكنه نكنه سحتش باشه ، غذا داره بخوره يا نه ، يعنى به نظرم تو عشق ادم همه حس و حال طرفش رو اولويت قرار ميده، ولى ميدونى اينجورى زندگى نميتونست برام ادامه داشته باشه واسه همين تصميم گرفتم كه ديگه از تخت بيام بيرون و به فكر خودم باشم ، الانم با كسى هستم كه خيلى خيلى رابطمون باهم خوبه ولى نميدونم حس ميكنم هيچوقت مثل اون موقع روانى نميشم ديگه 

2728
من عاشق شدم ، البته نميدونم به نظرم خيلى لايه هاى مهتلفى داره ...، من عاشق ادم اشتباهى شدم ، نه اينك ...

درکت میکنم🙂

گُفتَم بُغضِ عِینِ تیغِ تو گِلوم بیآ بِزَن تیرِ آخَرو تَموم :)! 💔

درد عشقی کشیدم که مپرس😔😔

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2738
نیست شما زود جایگزین میکنید ولی ما نمیتونیم 

انقد بدم مياد ، سريع قضيه رو سكسيستى ميكنين ، هم تو خانوما هم اقايون يه عده جايگزين ميكنن ، يه عده هم وايميسن تا دوباره اماده برقرارى رابطه باشن ، و اگه بخوايم چيزى كه رايجه در نظر بگيريم پسرا هستن كه سريع جايگزين ميكنن

انقد بدم مياد ، سريع قضيه رو سكسيستى ميكنين ، هم تو خانوما هم اقايون يه عده جايگزين ميكنن ، يه عده ه ...

افرین😐🌺

گُفتَم بُغضِ عِینِ تیغِ تو گِلوم بیآ بِزَن تیرِ آخَرو تَموم :)! 💔

ادم وقتی عاشق ی ادمه هیچی وقتی جدا بشه ازون ادم بیشتر از قبل عاشقشه واینه ک عذاب اوره و اصلا دلیل جدایی یا نامردیاش یادت نمیاد فقط خوبیاش میاد توذهنت و سختت میشه.

2706