2737
2739
عنوان

منافذ باز پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 18 پست
C20 Arden نارنجی رنگه، قیمتش 50 تومانه، شبا قبل از خواب به صورت دورانی بزن، برای روشن کردن پوست هم ...

اینارو که امتحان کردی الان خوب شده پوستت ؟

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   
واقعا تو نت سرچ کردم این درمان رو توصیه میکردن دکترم هم معتبره .... حداقل رو من اثر نداشت

منم تصمیم دارم با روش های طبیعی درمان کنم چون اینا ممکنه عوارض زیادیم داشته باشه

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو که امتحان کردی الان خوب شده پوستت ؟

خوب شده؟ بخدا عالی شده، من هفته ای 2بار سفیده تخم مرغ محلی میزنم، هفته ای 3 بار خمیر مایه، هرشبم این کرمو، صبح و آخر شبم با پنبه آغشته به گلاب صورتمو تمیز میکنم، 1 ماه انجام بده ببین معجزه میشه، راستی بعد از حمام منافذ پوست بازه، پس بهترین موقع برای ماسک خمیر مایه و یا سفیده تخم مرغه، انجام بده گلم، 

2731